Yazın protein tozu kullanmak mantıklımı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve KKTC_EVREN tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. KKTC_EVREN

KKTC_EVREN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar..

Forumunuzun yeni uyesi olarak 1soru sormak istiyorum..

Bodybuildingi aralıklarla 2senedir yapıyorum, son 1aydır hic aksatmadan gitmeye basladım protein tozuda kullanıyorum ama yazın özellikle pek bir faydasını goremedim, sizce yazın protein tozu kullanmak mantıklı mı?
    Kas yapımında yazın faydalı olurmu?

2. apologetic

apologetic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazın sıcaklardan dolayı su kaybı yaşayabilirsin. Böylece protein tozunun etkisinin daha az olduğunu düşünmüş olabilirsin fakat vücut içine alınan protein tozunun suyla veya meyve suyuyla almanda yalnızca likit olanı kaybedebilirsin. Tozun etkisini yitirmesi gibi bir şey söz konusu olamaz. Mevsimlere göre değerlendirme, her zaman muntazam biçimde kullan. Kreatin kullanmıyorsan, yazın sadece kullanmak istersen kreatin önerebilirim bu sorununa çare olabilir. (Kreatin sadece yazın kullanılır diye bir şey yok, özelliklerine araştırabilirsin su kaybını da azaltabilir.)

Son düzenleme: 27 Temmuz 2009
  3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    gelisemiyorum zaten diye protein almamazlik yapma kas kaybedebilirsin

apologetic ve bonatschi bunu beğendi.
  4. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    protein tozu herzaman kullanılabilir soğuk sıcak farketmez çünkü senin vücudun havanın derecesine göre anabolizma veya katabolizma yapmıyor ki proteini ona göre sentez ve yıkım gerçekleştirsin değil mi :)

Sayfayı Paylaş