Yazın küçülme sorununa karşı nasıl beslenmeliyim. ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Bevkon tarafından 10 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bevkon

Bevkon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Biz Adapazarlıyız...
    Merhabalar...

Arkadaşlar 1 seneden beri vucut geliştirme sporuyla ilgileniyorum. Mağlum sizinde bildiğiniz gibi yaz sezonuna girdik. Dolayısıyla çok terleme , çok su kaybı ve bunların sonucunda küçülme oluyor. Hatta bugun yaptığım antremanda göğüsümün bir nevze küçüldüğünü hissettim. Acaba yaz aylarında küçülmemek için nasıl beslenmem gerekir ? Yardımlarınızı bekliyorum... :eek:

2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    kışın daha fazla hacim alınır ayrıca yaglanma bulk sezonu olur. yazınsa bu yaglar yakılır.kücülme olur ama bu kücülme kas kaybından degil yag kaybından olur. buda sorun teşkil etmez vucut daha define görünür.

nasıl beslenmek gerektigin şuanda yazamayız çünkü kilonu bilmiyoruz vucudun yaglı mı yagsız mı yaz gelmeden önceki beslenmen bunları yazarsan iyi olur.

3. Bevkon

Bevkon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Biz Adapazarlıyız...
    Vucüdüm yağlı bir yapıya sahip ve 71 kiloyum.

4. Bevkon

Bevkon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Biz Adapazarlıyız...
    Vucüdüm yağlı bir yapıya sahip ve 71 kiloyum. Beslenmeme ise gelince Sabahları 3-4 tane haşlanmış yumurta beyazı , peynir , süt , çavdar ekmeği yiyorum. Kuşluk vaktinde pilav ve kuru fasulye yiyorum. Öğlen ise çorba , pilav , et sote veya tavuk sote alıyorum. Antremandan önce pilav üstü tavuk yada iskender yiyorum. Antremandan sonrada weider protein içiyorum ve ton balığı yiyorum.

5. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    yağlı bi vucudun varsa yaz ayı gelmiş o yaglardan kurtulmaya bak mümkün oldukcada kasları geliştirmeye bak yaz aylarında cok agır çalışma fazla tekrar yapabilecegin daha hafif agırlıklarla çalış.

beslenmende iskender kebap yazmışsın ne antrenmandan önce nede sonra iskender gibi agır yiyecekler yeme... arada bi antrenman yapmadıgın günlerde yemende sorun yok...

kasları korumak için protein ve karbonhidratı eksik etmemelisin.

çoğu insan kışın yedigi yemeği yazın yiyemez ve biraz makarna pilavı azaltır bunu sen artık kendin dengelemelisinnn yağları eritip kasları ortaya çıkarmaya çalış 1 2kg vermen sorun olmaz görünüm açısından daha iyi olabilirsin.

6. Bevkon

Bevkon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Biz Adapazarlıyız...
    Hocam en çok karın bölgemde sorun var. Yani en çok orada daha yağlanma var. Üst bölgelerde pek sorun yok. Ancak ben bu karın bölgesini nasıl inceltebilirim ?

7. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    cardio ve diyet en zor giden bölüm maalesef sabırla devam etmek gerekiyor

Sayfayı Paylaş