Yazın Hacimlenme ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve enter33 tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Evet beyler 180 civarı boyum var ve 65-66 kiloyum. Fitnessa basladığımdan bu yana 1 senede 15 kilo kadar aldım. Yani çok daha zayıftım. Şu an hedefim yaklasık 75 kilo olmak. Ama yazın hacimlenmem sizce mümkünmü ? Şu 1-2 ay içnde 70 olsam benim için yeterli fakat son zamanlarda yağ ve fast food dışında, ekmek olsun hamur işi olsun ne bulursam yiyorum fakat hala aynı kilodayım. Metabolizmam çok hızlı ve kendimde çok aktif biriyim. Basketbol ve futbolla da uğrasıyorum. Bu yüzden hacimlenme adına ne bulursam ne saat olursa olsun yiyorum sizce bunun bi sakıncası olur mu ? Tavsiyeleriniz nelerdir ? teşekkürlerweightlifter

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : yazin hacimlenme

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş