Yazın Bulk yapılırmı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve _headache_ tarafından 24 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. _headache_

_headache_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Malum yaz mevsimindeyiz terliyoruz su kaybediyoruz 18 yaşındayım ve büyümek istiyorum yaklaşık 1.5 yıldır bu sporu yapıyorum karın bölgem ve kollarım biraz yağlı(çok fazla değil sadece sert görünmüyo) dahada büyüyüp diyete girerek definasyon yapmak istiyorum şuan kilom 83 hocam yaklaşık 100 kilo olmam gerektiğini söylüyor ve mide bile çalışma diyor bulk yapmak istiyorum ama yaz mevsimindeyiz sizce bu mantıklımı hocama danışmadan önce sizlere sormak istedim yardımlarınız için teşekkürler...

thums:thums:thums:

2. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Kıştan biraz daha zor olur ama yapılır.

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Yapılır neden yapılmasın sana kalmış :) Ancak mide çalışmayı ihmal etme sakın.

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Kütle kazanmak için yoğun beslenmek ve ağır idman yapmak gereklidir . Malum bu sıcaklarda ikisinide yapmak bünyeyi zorluyor. Fakat benim için problem olmaz diyorsan yapabilirsin.

themertyildiz bunu beğendi.
  5. _headache_

_headache_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazı kütle kaybetmeden kapatırsam iyi olcak sanırım kışın yapıcam yazın pek iyi beslenilmiyo

6. 4.arnold

4.arnold Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yazın , bastığım ağırlıklardan hep düştüm, bence yapılmaz, ekim'de başlayıp nisan 15'ten sonra bitirilir genelde.(duyduğumdur bu hiç yapmadım)

7. Turquase

Turquase Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Genel olarak kışın daha rahat olur , yazın Beachboy'un da dediği gibi yaptıklarının karşılığını daha az alırsın. Beslenme ve çalışma rutinlerinde daha fazla efor sarfedip daha az karşılığını alacak olman sebebiyle pek tavsiye edilmez.

Ama kafanda bir program belirleyip devam edeceksen kimse de sana yapamazsın demez :)

Selamlar..

8. _headache_

_headache_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim hocamın söylediği bişey çok kafamı karıştırıyo onuda sormak istiyorum son olarak bana mide bile çalışma diyo bunun mantığı ne olabilir bide bulk yaparken çalışmalımıyım sizce şimdiden teşekkürler

9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Hocan bulk döneminde mi mide çalışma diyor ?
    Çalışabilirsin. Hocanın burada demek istediği şey bence bulk döneminde yağlanacaksın onun için karın kasıyla uğraşma gibi bir mantığı olabilir. Normal zamanda ki kadar ağır olmasa da karın kası çalışılabilir

10. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    bende malzemelerim yeni geldiği için yeni başladım programa ama bulk a girecem ama suplement yok vede günlük kaç kalori yaktığımı bilmiyorum ne yapayım ?

Sayfayı Paylaş