Yavaş yavaş göbek çıkıyor :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve "FURKAN" tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    konu hakkında forumda araştırma yaptım yine sonuç yok. şimdi ben salona başlamadan önce zayıf olduğum için göbek yoktu zaten şimdi de o kadar göbek denilecek çıkıntı yok ama dokununca içine çöktüğünü hissediyorum günde 100 mekik çekiyordum acaba az mı geliyor birde şöyle bir korkum var göbek erirse kilom azalır mı? ve protein ağırlıklı beslenmeme rağmen neden göbek çıkıyor?

2. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Acaba ekmek çok mu yiyorsun ???hyper_

3. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    ekmek çok tüketmem 4-5 günde bir yerim yersemde kepekli ekmek tüketiyorum.

4. krizalits

krizalits Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Patron
    Yer:
    Ankara
    arkadaşım.günde 100 mekik çekmen iyi ama vücud bir zamandan sonra bu 100 mekiğe alışıyor.Karın kasları için tek mekik hareketi yapma.Benim boyum 1.75 cm kilo 70.ben haftada 4 defa bodybuildinge gidiyorum.Ve her gittiğimde en çok önem verdiğim bölge karın kaslarımdır.En az 3 karın kası hareketi yapıyorum.senin göbeğinin erimesi için koşman lazım.Bölgesel yağ yakma diye birşey yok. Göbek çıkıyorsa,vücuddaki yağı yakman lazım ki karın kası yapmakda en zor kas bölgesidir.uzun zaman ister.Sabırlı olman lazım.Bende ayva göbek vardı.3.5 aydır bodye gidiyorum ,azda olsa karın kaslarımı görüyorum =))

5. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    yorum için teşekkürler erkenden önlem alayım ki ilerde büyümesin zaten vucutta en nefret ettiğim şey göbektir o da başlamasın bir de onla uğraşmayayım eğer resimdeki sizseniz vucut gerçekten güzel çok fazla emek verilmiş.

6. krizalits

krizalits Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Patron
    Yer:
    Ankara
    yok resimdeki ben değilim.Ama ulaşmak istediğim yer orası.Şuan için kollarım ondan çok iyi.Yavaş yavaş ona yaklaşıyorum az kaldı =)

7. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Bence mekik artık basit kaçıyor değilşik karın hareketleri yap forumda var.

8. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    baktım hareketlere salon hocamla konuşup birşeyler yaparım yorumlar için teşekkürler.

9. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Tamamda şimdi birde şöyle bişey var.Kış aylarına yavas yavas adımları attık ben dahil çoğu herkes bulk döneme girişi yaptı.Yani herkes hacimlenmeye bakıyor göbek elbette kendini gösterecek bu göbeğin hepsini yağ olarak algılayıp kendinden nefret etme su toplama diye bir durum var bikere.Ayrıca ben dahil çoğu kişide kendini gösteriyor göbek(Hocam dahil)Amaç istediğin vücut ağırlığına ulaşıp sonra vücudu parçalamak zaten o yüzden fazla takmamanı öneririm...

10. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    mekikle olacak sey degil daha degişik şeyler yapmalısın beslenmene dikkat ediyorsun diye her buldugun proteinli yiyecekleri de yemiyeceksin biraz cardio ile eritebilirsin

Son düzenleme: 25 Ekim 2010

Sayfayı Paylaş