Yatmadan önce?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hakan426 tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. hakan426

hakan426 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar yatmadan önce benim karnım acıkıyor. Eskiden yemek yerdim. Fakat kilo almaya başladım. Kesmeye çalışıyorum. Yemek yerine meyve yemek yararlı mı olur zararlı mı ?

2. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    sabah kahvaltısını çok sıkı yap tıka basa yemeni , akşam yemeğinden sonra acıkırsan 1 elma ve 1 portakal yemeni tavsiye ederim . yemeği biraz azalttın mı vücut zamanla alışıo düzenine aklına getirmemeye çalış açlığı derim

3. ßarskan

ßarskan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bende yatmadan önce çok yiyorum,keşke senin gibi kilo alabilsem. Gencbarmen in de dediği gibi aklına getiirmemeye çalış

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    yatmadan once lor peyniri ye en azindan mideye biseler girmis olur yada sut cok iyi tutuyor mideyi. bolbol su ic gun icinde su mideyi doldurur acikmayi gecistirir

5. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    sabah kahvaltısında bal ye , yumurta beyazı sayısını arttır ve bol bol su iç..sakız çiğniyorsan vazgeç.

ßarskan bunu beğendi.
  6. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Gece yatmadan önce yağsız süt içebilirsiniz. Kazein proteini uyuduğunuz süre boyunca metabolizmanızında yavaşlamasıyla yaklaşık 6-7 saatlik bir süre boyunca sindirilerek vücudunuzu protein bakımından aç bırakmayacaktır. Eğer vücut geliştirme yapıyorsanız zaten yatmadan önce mutlaka kazein almalısınız.

7. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    madem yatmadan önce çok acıkıyorsun yapacak birşey yok yiyip yatacaksın ben 10 senedir öyle yapıyorum kg falan aldırdığı yok bir yerde okumuştum gece yatmadan önce yenen yemek öğlen yemeği gibi etki gösterirmiş yani yazıdaki ana fikir şuydu bilinenler aslında yanlıştır gece yemek yeme kg aldırmaz kaynağıda vercemde aklıma gelmiyor kitabın adı böyle soru cevap şeklkinde bir kitaptı
    neyse genede korkuyorsan kg almakdan madem yatmadan öncede karnın çok acıkıyor makarna ye gitsin hem tok tutar hemde kg aldırmaz bu arada gün içersinde yediklerine dikkat et 2500 kaloriyi geçmezsen kg almazsın

8. ßarskan

ßarskan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yedikten sonra yatmak mide rahatsızlıklarına neden olabilir, öyle deilmi ?

Sayfayı Paylaş