Yatılı Okulda Nasıl Bodye Devam edebilirim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Dr.Science tarafından 11 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Arkadaşlar Fen lisesinde okuyorum.Okulla Ev arası de 60 km kadar olduğu için okulun yurdunda kalıyorum :) :)

Ama yazın başından beri ( 3 aydır yaklaşık) Body yapıyorum.Okulda aletlerimiz yok.Spor salonuna git gel imkanım da yok yatılı okulda.Çünkü haftada 1 gün çarşı iznimiz var.

Ben yavaş yavaş toparlamışken ve evde istediğim gibi beselenirken şimdi alet olmayan ve yemekhaneden ne çıkarsa onu yemekten başka çaremin olmadığı bir yere gidiyorum.

Sizce ağırlık antrenmanıma ve beslenmeme nasıl devam etmeliyim :) bench_Obench_Obench_O

Teşekkürler şimdiden :) :)

2. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    mekik şınav squat barfiks ve koşu.....bunları hakkını vererek yaparsan fit bir vücudun olur.....

3. acer

acer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    güç içinde güreş:D dişine göre bir rakiple yurt yataklarından yerlere vurun birbirinizi:) on numara antreman tabi dozunu abartmanın luzumu yok yakın arklarla bğuşmak zamanında en sevdiğimiz şey sayılırdı akşam:)

4. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Dumbell set almayı düşünüyorum aslında ;) :D :D

5. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Koşmak yürümek şınav çekmek mekik çekmek barfiks çekmek sırtında sopayla eğilmek kalkmak merdiven çıkmak yapılacak çok şey var aslında.

ayarlı kilolar takılabilen dumbell seti ve bir adet olimpic bar ve bir adette düz sıra bulursan çok verimli antremanları çıkarırsın.

Kendim zamanında evde sandalyeleri kesip bench press sehpası haline getirdim. Tabi aynı zamanda rowing hareketleri ve dips dumbell bench press omuz press gibi bir çok hareketleride yapabiliyorsun.

en azindan bir sıra mutlaka bul yada yap kendin. imkanlarını zorla. Halter yapmak için teneke ve beton bile kullanabilirsin.

En iyi gelişim zaten serbest ağirliklarla olur.

Son düzenleme: 12 Eylül 2010
    Dr.Science bunu beğendi.
  6. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay