1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yasin20, boy1,78 kilo69 9.ayım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve yasin ibrahim terzioğlu tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. yasin ibrahim terzioğlu

yasin ibrahim terzioğlu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    Spora 2013 martta başladım. Boyum hiç artmadı zaten belirttiğim gibi 1.78 ve hala da aynı. Temmuza kadar yeni başlayan hareketleri kardiyolar yaparak temeli oluşturmakla geçti. Spora başladığımda kilom 86ydı ama o zamanlar ölçü derdim olmadığı için hiç ölçü aldırmadım kusura bakmayın o zamanın ölçüleri hakkında bilgi veremiycem tek hatırladımğım meraktan dolayı kolumun ölçüsüydü o da 37 idi.
    Temmuz'da yani 4. ayımda bir sonraki programa geçtim ve kilomu sadece ve sadece 83'e kadar düşürebilmiştim 4 ay gibi bir sürede 3 kilo gerçekten az yediklerime dikkat edemiyordum. 3 temmuz tarihli durumuma ait fotoğrafım IMG_20130703_103750-1.jpg
    Biraz biraz yediklerime dikkat etmeye çalışsamda sadece programda daha çok ter dökmekten başka bir şey yapamadım. Bu da yaklaşık 1 ay sonrası 8 eylül, kilo:81
    IMG_20130908_154301.jpg
    Pek bir fark olmadığını yağları bile doğru düzgün yakamadığımın farkındaydım ama öz güvenimi kaybetmedim moralimi düşürmedim.
    [1 eylül tarihli vücut ölçülerim var elimde:
    omuz:119
    göğüs:104
    kol:35
    basen:101
    karın:96
    yağ oranı:%25 ama hala yediklerime tam olarak yediklerime dikkat edemiyordum.]
    Aşağıdaki resmin tarihi ise 2 ekim, kilo:79
    IMG_20131002_193942.jpg
    Sıradi resim 22 kasım tarihli:78
    IMG_20131122_204527.jpg
    Benim yegane derdim göğüslerim. Liseden beri hep göğsümle dalga geçtiler. Bu beni yoğunlukla göğse çalışmaya itti.
    Ancak bu tarihten itibaren artık yediklerime çok dikkat ettim. Şekeri hayatımdan çıkardım yağı sıfırladım. Karbonhidratı da azaltıp yoğun kardiyo programlarına girdim. Bir an önce yağlardan kurtulmak istiyordum.
    2 aralık 2 hafta oldu ama kilom 73'e kadar indirdim ama vücut yağ yakmaya karşı direnç gösterdi bir haftaya yakın aynı kiloda kaldım daha fazla veremedim.
    IMG_20131202_203555.jpg
    Tarihler 11 aralığı gösterirken kilomu 69'a düşürdüm ve artık daha fazla düşmem demek güçten düşmem demekti kilo vermeyi durdurdum. Aşağıdaki resimdeki halimin ölçüleri:
    omuz:116
    göğüs:99
    kol:32
    basen:80
    kilo:69
    IMG_20131211_221744.jpg
    biraz fazla abartmış olabilirim ama yağ oranı çok düşürmekten başka çarem yoktu. Göğüsteki o yağlanmayı gördükçe çıldırıyorum.
    Bu da son halim arkadaşlar: IMG_20140103_220507.jpg
    omuz:118
    Göğüs:101
    kol:34
    karın:72
    basen:79
    bacak:54
    kilo:69.5 boy:1.78
    Sırtımla ilgili bir fotoğrafım yok nedense hep unutuyorum. Yarın akşam spordan sonra çektirip ekleyeceğim nasipse. Önceki resimlerde zaten beni çekecek ne arkadaşım vardı ne de çektirecek yüzüm vardı. Eksikliklerim illaki vardır. Eksikliklerimi aydınlatırsanız çok sevinirim. Göğsü erittiğimi düşünüyorum. Zaten sıktığımda veya yanlış anlaşılmasın avuçladığım da elime yağ gelmiyor gelen tek şey derim. :D

2. xxxx1112

xxxx1112 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bana göre normal bir gelişme bulk a girsen kilo alıp definasyon yapsan belki daha iyi olur ama iyisin yinede

3. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Bence suan vucut fit sayilir anlattiklarina gore biraz baslarda bosa calismissin ama olsun sonra iyi toparlamissin tebrikler dedigin gibi bu sporda moral cok onemli basarilarinin devamini dilerim bu arada galiba ayni salondayiz :) ankaradamisin?
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ocak 2014 ---
    Gogusu biraz daha parcalasan iyi olur hala cok oval duruyor cable be fly lara agirlik verebilirsin

4. yasin ibrahim terzioğlu

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    ankara keçiören spor merkezi. Belediyenin yeri. :D

5. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen bende ordayim kalaba spor komplexi demi aquanin orda ? Bende seni sima olarak cikardim gibi birde dizayn dolaplar fln tamam buda belediyeci dedim :D

yasin ibrahim terzioğlu bunu beğendi.
  6. OssEgm

OssEgm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ilk aylar çöpmüş harbiden şimdi yine fitsin aynen devam.

7. yasin ibrahim terzioğlu

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    eyvallah. sağoalsın.
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ocak 2014 ---
    normal gelişme de iyi bana göre. Bu kadar zamanda bu kadarcık gelişme cinsinden bir gelişme kötü haber olurdu.

8. baking29

baking29 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hakaret olarak almanı istemem ama göğüs bölgende çok fazla yağ var ve bu yüzden çirkin bi görüntü ortaya çıkmıs bence göğüse biraz ağırlık vermelisin. ayrıda 69 kiloda okadar yağlı görünmenede çok şaşırdım doğrusu

9. yasin ibrahim terzioğlu

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    yazarken söyledim onlar yağ değil öyle gözüküyor olabilir. yanlış anlaşılmasın ister avuçlayım ister mıncıklayım elime gelen bir yağ yok az bir şey deri var. öne doğru kasılıp eğildiğim için öyle gözükmüş olabilir. uploadfromtaptalk1390751072188.jpg buna bakınca pek bir şey yok gibi ancak
    uploadfromtaptalk1390751112803.jpg
    buma bakıncada var gibi gözüküyor. ben de anlamıyorum zamanında diyetisyene gittiğimde katılaşmış yağ kütlesi var göğüslerinde spor yap dedi ancak bazen üçgen gibi bazen normal gidiyoruz işte.

Sent with tapatalk!

10. flassy

flassy Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam jinekomasti olabilir sende bir doktora görün bence kafanda soru işareti kalmasın.

11. yasin ibrahim terzioğlu

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    jinekomastim var doktor teşhisi koydu. düzenli olarak doktora gozukuyorum. ancak yapacak birsey yok ameliyata yanasmak istemiyorum. ne kadar cok spor yaparsam o kadar az gozukuyor. kan sicakken ucgenlik yok ancak sogukken de birakiyor kendisini. ilk fotografla karsilastirip gelisimim hakkinda da yorumlarinizi bekliyorum.

Sent with tapatalk!

12. yasin ibrahim terzioğlu

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    eksiklerim varsa calisabilecegim hareketleri, yada yapabilecegim baska birseyler varsa soylemekten cekinmeyin. her yorum benim icin degerli ve burada eksiklerimizi varsa yanlislarimizi gormek icin yaziyoruz buraya.

Sent with tapatalk!

13. pargali

pargali Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    dostum kunduracı göğsü var mı sende acaba ? bende var iki göğsümün arası çok boşluk duruyor, birde dikiş izi falan kalmayacaksa ameliyat olmanı tavsiye ederim, öyle aman aman kötü durmuyor ama göğüslerin şiştikçe o yağ tabakası ordan hep sırıtır.

14. yasin ibrahim terzioğlu

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    uploadfromtaptalk1391646401114.jpg sekiz saat onceydi. hala siritmaya devam eder gibi mi duruyor? cross over pullover ve dips i yogunlasitiyorum kendi basima da halledebilmeyi umit ediyorum

Sent with tapatalk!

15. acapella12

acapella12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ben ağustos ayında jinekomasti amelyatı oldum. 3 sene içinde sporla birlikte 45 kilo verdim. Göğüste küçülme sağlansada ,vücudum ve göğüsümün yağ oranı değişmemişti ,gene normale göre yağ dokusu fazlaydı. 3 farklı doktora muayene oldum . Bana en mantıklı gelen göğüs ucu amelyatıydı. 20 gün spor yapmadım. bu süreç içinde özel korsesi var ,onu kullandım. 3. hafta hiçbir ağrı sızı hissetmeden spora başladım. Hatta daha dikişlerim tam atmamıştı başladığımda. Bence bu konuyu 1-2 farklı doktora sor. Spor yapmaya devam et düzelir diyende oldu, yüz diyende oldu(ki yüzmekle alakası oldugunu bile sanmıyorum) . En kesin ve garanti yolu amelyat olmak . Ben bu konuyu bayağ araştırmış ve yaşamış biri olarak farklı plastik cerrahlara muayne olup fikir almanı tavsiye ederim.

yasin ibrahim terzioğlu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş