yasaklı üyeler neden yasaklandi?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Jagry tarafından 3 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Jagry

Jagry Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen / Yrd. Doç. Dr.
    Yer:
    Trabzon / EU / Kastamonu
    bugun forumu gezerken takip ettiğim bir kaç üyenin yasaklandiğini gördüm ve ister istemez merak ettim acaba forumda yasaklanan üyelerin neden yasaklandiğini belirten bir bölüm olsa fena olmaz mi ? tabi amacimiz kimsenin rencide olmasi değil ancak bilgimiz olmadan yasakli görmek de hoş değil elbette yönetim kadrosunun haklı sebepleri vardir fakat bizimle de paylaşilabilirse gerçekten iyi olur.kale alirmisiniz bilmiyorum ama aklima gelen bir öneriydi sadece.

2. Blues

Blues Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Evet, eskiden boyle bir baslik vardi su anda neden kaldirildi? Ornegin Crespo yasaklanmis ve ben bu duruma oldukca sasirdim. En azindan cezalandirma sebepleri bilinirse baskalari da bu konuda daha dikkatli olur. Tabii cezalandirma sebepleri de elestirilecektir. Bu konuda da acik olmaniz gerekiyor.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arkadaşlar öneriler için teşekkürler fakat bu konu bir süredir gündemimizde ve irdelenmektedir..yönetimin vereceği karara göre sistemin devam edip etmeyeceği ortaya çıkacaktır..

FleXoR, aneximandros, saydam ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    ..crespo sanırım sınırsız yasaklı üyelerden.. yasaklanma nedenini ben biliyorum ama sonuçta sitede aktif bir arkadaştı.. bence sınırsız değilde bir süreliğine uyarma tarzı bir yasak daha iyi olabilirdi...

orkunberk, yabanci ve salvadore_xp bunu beğendi.
  5. efe kurtyılmaz

efe kurtyılmaz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    izmir
    crespo arkadaş neden yasaklandı.bi kişiyi yasakama kriterleri nedir.bunlar açıklanmalı.kişi küfür hakaret etmedikçe yasaklamasınıdoğru bulmuyorum.bizlerin amacı spora yenibaşlayan arkadaşları doğru yönledirmek çoğumuz bu spora yıllarıı vermiş.yarışmalara grmiş derece yapmış arkadaşlar.sebep çıklanmalıdır

6. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Heralde evrime inanmadığı için yaptığı tartışmalar evrim geçirmesine sebep oldu, toplu bir yönetim var sanırım burda tek kişinin aldığı kararlar değil bunlar gerekli uyarılarda verilmiştir kanımca fakat yinede foruma bu kadar emeği geçmiş ve bir çok üye tarafından sempati kazanmış birinin üstünü çizmeden biraz daha düşünmek lazım genç olduğu için kendisi fazla hararetli davranıp yanlışlara düşmüş olabilir.
    Kardeş iyi olduktan sonra abilik herkes yapar....

yabanci ve salvadore_xp bunu beğendi.
  7. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    yasaklı bazı üyelerin üzerinde yasklı yazıyor fakat foruma yazı yazıyor nasıl oluyor bu..birde hakaret küfür vb dışında fikirleri yüzünden yasaklamaya karşıyım katılmayan katılmaz cevap yazmaz olur biter..yasaklarda yaptığı yanlışa göre 2 hafta uzaklaştırma gibi hatayı yapan gerçekten pişman olabilir bunu kurul değerlendirmeli.
    not:
    bu arada ben sitenin işleyiş şeklinden ve mevcut yönetiminden çok memnunum..

FleXoR bunu beğendi.
  8. buraq07

buraq07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    crespo,neden cezalandırıldı herkez bunu merak ediyor herhangi bi yetkili bunu acıklayabılırmı? gercekten forumda aktıf kısıydı cok faydasının olduguna ınanıyorum...

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Arkadaslar hepımız gıbı bende merak edıyorum yasaklanma olayını ama burasıda bır forum ve yonetıcılerı var bızım ıcın en ıyı olanı dusunmeye calısıyorlar bence..Zaten oyle olmasa bu forumun amacı ne..Fakat kendılerınınde dedıklerı gıbı bu konuyu tartısmaktalar ve bence ufak bır hata yuzunden crespo gıbı degerlı bır uyeyı sılmemelıler..Fakat yasaklandıgına gore bır kurala aykırı davrandıgıda acık..Buna ragmen bıtırırken crespo'nun uyarılıp tekrar uyelıgının acılması yonundekı dıleklerımıde belırtmek ıstıyorum...

Umarım kımse benı yanlıs anlamaz ve crespo'da affedılır..

10. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    aktif sevilen bir uyenin yasaklanmasi bence de iyi olmamis,
    ancak yonetimin aciklamasini beklemekte de fayda var.

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    yönetim Her verdiği cezanın açıklamasını yaparsa bu forum cezai kanun formuna döner. bazı konular açıklanabilecek gibiyse yönetim bu açıklamayı yapar bazende kişilerin sevildiğini düşünerek onların çocukça hatalarını açıklamayarak şuanda yaptığı gibi YÖNETİM TEPKİ ALACAĞINI BİLSE DAHİ Açıklarını belirtmeyerek kişilerin sevilmesini sağlar. bunu yaparken tepki alsa bile yönetim kimseyi aşşağılamaz yada yüceltmez.

lütfen bu konuları irdelemeyiniz.

YÖNETİM

josef_1531, Despo, Kan Mevsimi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  12. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Acıklama ıcın tesekkurler flexor..

FleXoR bunu beğendi.
  13. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    bir şey açıklamıyor gibi olsada çok şey açıklıyor bu yorum hiçbir zaman tek taraflı bakmamak lazım olaylara, teşekkürler.

FleXoR ve TuGhAn bunu beğendi.
  14. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Ben de bazen bu forumda düşüncelerin aykırı olduğunda moderatör arkadaş tarafından ezici bir üslupla düşüncemin çürütülmeye çalışıldığını düşünüyorum. Düşüncemin çürütülmesine ya da bana muhalif olunmasına karşı değilim; ama yönetim kurulu bizi hangi durumlarda yasaklar, ya da sınırlı, sınırsız cezanın kriterleri nelerdir??? Bunları bilmeden kendimi nasıl özgürce ifade edebilirim. Düşüncelerim bana özeldir ve saygı ve ahlak çerçevesinde alelade savunurum. Ama bir taraftan da hangi şekilde cezalandıracağımı bilmeden ve cezalandırıldığımda hakkımı arayamacağım bir kurulunun varlılığı benim düşüncelerimi kısıtlamaktan başka hangi düşünceye hizmet eder: Otorite mi?? Cevabı evet kabul ediyorum. Gerçekten otoriteyi delmeye odaklı üyeler var; bu üyelerin yasaklanmasından memnun olurum; ama bu foruma emek vermiş, saygınlık kazanmış ve burda kendine bir yer edinmiş, emekdar üyelerin bir kalemde yasaklanması düşündürüyor insanları. Bu forumda birliğin, otoritenin sağlanması kadar Yönetim kurulu'na güvenmek de çok önemli. Yönetim kurulu üyelerin güvenini kazanmak zorundadır bence. Eğer böyle bir kaygıları yoksa monarşiyle yönetilen bir devlet gibi hiçbir ileti yazmadan, görüşümüzü belirtmeden, sadece sorumlu arkadaşların çevirdiği makaleleri okuyalım.

Forumda yasaklanan 5-6 tane üyeyi yakından tanıyorum. Yönetim kuruluyla aralarında geçen münasebetleri de biliyorum. Bildiklerim de sürekli Foruma olan güvenimi zedeliyor. Neticede güvenilir bir ortamda seviyeli paylaşımlarla birbimize yardımcı olmak, hoşça ve faydalı yaşantılar edinmekse amaçımız bunu birlik olarak sağlayabiliriz. Bunu sadece Yönetim Kurulu'da başaramayacak. O yüzden lütfen bu konuda merak edilen soruları cevapsız bırakıp da insanların aklına kurt düşmesine sebep olmayın.

Jagry, orkunberk ve yabanci bunu beğendi.
  15. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Arkadaşlar bizim kurallarımız belli eger açar forum kurallarına bakarsanız bizim nelere dikkat ettigimizi görürsünüz.

Crespo yu bu kadar seven bir kişilik oldugunu bu başlıkta fark ettim, madem bu kadar duyarlısınız ve bu kişiyi bu kadar seviyorsunuz lütfen crespoyla iletişime geçin ve konunun detaylarını kendisine sorun.

Bizim burda kimse ile kişisel sorunumuz yok ama sorun olmak isteyenlere de açıkcası göz yummuyoruz,kurallar dahilinde herkes istedigini yazabilir ve istedigi kadar da katılımcı olabilir ama sorun yaratanların bu forum da yeri yok.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/forum-kurallar-t1581.html

balcis, umutn, diez ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş