Yas 23, boy 185, kilo 150...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Berlin tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Berlin

Berlin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    baslikta dedigim gibi, yas 23, boy 185 ve kilo 150... vücudumda bikac yerde catlakliklar oldu ama cok büyük bi deformasyon yok. 150 korkutucu bi kilo, cidden zayiflamak istiyorum bunun icinde sporsalonuna yazildim. düzensizde olsa gidiyor kosuyor ve hafif agirlik calisiyorum ama hic bir önbilgim yok... son 4 senede ciddi kilo aldim, bundan önce boylu poslu biriydim :))) kilolu degil! hizli da kilo veren biriyim ve saglik problemim (kilo disinda) yok..

bu forumda bu konuda ciddi bilgili insanlarin oldugunu gördüm !
    bana sunlari ye ve ( haftada 3 gün gidebilirim) sunlari yap salonda derseniz uygularimda...

simdiden tesekkür ederim !

2. mhett

mhett Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    haftada 3 gün spor salonuna git ama bu sayıyı arttırırsan senin yararına. ilk zamanlar ciddi anlamda kilo vericeksin ama bunun çoğu su olacak. 45 dakka kadar yürüyüş ile başla daha sonra yavaş yavaş temponu arttır. karbonhidrat alımını azalt, kahvaltını yap, yağı tamamen kısma, öğünlerinde protein almaya çalış. 106 kilodan 78 kiloya inen biri olarak söylüyorum acele kilo vermeye çalışma az kilo ver ama sürekli olsun. kendine bir hedef belirle

Berlin bunu beğendi.
  3. Berlin

Berlin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    peki agirlik calismalari nasil olmali, yada hic olmamalimi???

4. fakasupi

fakasupi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    mhet arkadasin dediklerine bende katiliyorum...öncelikle merhaba Berlin, Almanyadamisin yoksa alamanci olarak dönüsmü yaptin, bende Almanya dan dönüs yapmistimda o yüzden sordum, herneyse meraktan sordum. Simdi gelelim soruna...

agirlik calisabilirsin tabiki ancak düsük kilolarda ve fazla tekrarla, bu sayede yag yakimi daha hizli olacaktir..beslenmeni ihmal etme bol sivi tüket. Vücudunu fazla ac birakirsan mhet arkadasinda dedigi gibi vücut fazla su kaybeder bu sayede baskülde kilolarin düstügünü gördügünde cok cabuk kilo verdigini sanarsin ama yanilirsin, hem sagligin icinde iyi olmaz. unutma vücudu ac birakarak sagligindan olabilirsin.azimli ol sprouna devam et, cokta az kilo versen bile moralini yüksek tut. Spor amacli yaparsan ister istemez zaten vücudun kendini toparlar.

Sayfayı Paylaş