yas 15.5 boy 1.78 daha uzar mı sizce boyum?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gazi furkan sarıkaya tarafından 23 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gazi furkan sarıkaya

gazi furkan sarıkaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    SA
    Kusura bakmayin ben bu forumda yeniyim size bir sorum olacakti simdi ben 15.5 yasindayim boyum 178 annemin babamin boyu kisa babam 1.61 annem 1.58 filan bende ergenlige tam 12.5 yasında girdim(anlarsınız ya :D) boyumun da 1.87 1.88 filan olmasini istiyorum sizce olabilir mi bu arada dedem filan uzundur amcalarim amcaogullarimin boylari uzun sizce ne kadar daha uzarim okuldaki arkadaslarimin boylari hep benden uzun bende iki haftadır belimi esnetip dik durma çalışmaları yapıyorum evde günlük 30-40 saniye evde demire asılıyorum barfix cekiyorum balık yagı kapsulu ve gece yatmadan once bir bardak sut iciyorum boyumu cok fazla kafama takmaya basladim daha once benden kisa olan arkadaslarim beni gectiler artık surekli boyumu dusunuyorum keske biraz daha uzasa diyorum bende bu sebepten oturu biraz daha uzamak istiyorum mumkunmudur sizce kac santim uzayabilirim.
    Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

2. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    genetiğine çok bağlı ama anlattığına göre uzun diyorsan 1.90 a kadar giderin var dostum ;)

3. gazi furkan sarıkaya

gazi furkan sarıkaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    peki sizce ya uzama durursa diye endişeleniyorum bu hangi durumlarda olur(erken ergenlik vs demi olur baska sebepleride var mı? ).

Sayfayı Paylaş