Yarin off gun yardim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve umut3504 tarafından 12 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    59 kilo 1,85 boy kilo almaya calisiyorm ama yarin off gun off gunlerde spor yok diye yaglanip gobeklenmekten korkup 1300-1400 kcal 80-100 arasi karbo aliyorun yanlis yapiyorm demi

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    185 boy 59 kiloda yağlanıp göbeklenmek için kaç kilo alman lazım sence?

requ., Bekci ve SnycnYcl bunu beğendi.
  3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sana yardımcı olmak istiyorum umut. Şu konuyu açmışsın ve off günler hakkında gerekli cevabı almışsın: bilgili arkadaşlar off günlerde ne yapayım? | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Şunu da açmışsın ve yine gereken söylenmiş: Off gun problemi ne olur yardim | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Şurada gene off gün sorusu sormuşsun kimse cevap yazmamış, ben cevap vereyim gene böyle beslenme olmaz. Off gunum boyle yorumlariniz | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Bak şurada da şunu demişsin: "Ha bak abi ben off gunlerde 80-90 gram karbonhidrat alip 1000 kcall falan aliyorm sonraki gun bulk oluyo tekrar 2400 kcal 280 karbo" Gene sana yanlış yaptığını söylemişler. Clean bulk 2 hafta ne olur bilenler.yardim | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Şimdi, sana son bir kez yazacağım ve aynı şeyi bir daha sorduğunu görürsem de kızacağım haberin olsun. Off günlerde de normal günde ne yiyorsan onu yiyeceksin.

Devam ediyorum ve senin şahsında kemikleri sayılacak halde olup yağlanmaktan korkan bütün genç arkadaşlar üzerlerine alınabilir çünkü sıskalıktan ölmek üzere olup da göbek yapacağından korkanların açtığı başlıklar bende üzüntü yaratıyor. 185 boyda 59 kiloda aşırı zayıfsın. Kadınların hoşuna gitmek istiyorsun değil mi? Kadınların acıyacağı kadar, seni ciddiye almayacakları kadar zayıfsın. Erkeklerin saygı duymayacağı kadar zayıfsın. Şimdi 2500 kalorilik diyeti falan da bırak, en az 2800 kaloriye çık ve on-off farketmeden hergün bu şekilde ye. Bir süre sonra kas kütlen arttıkça kilo alımın duracak, o zaman 3000 kaloriye çıkıp yemeye devam et. Gene durusa 3200 kaloriye çıkıp yemeye devam et. Ayda 2 kilodan az alma ve 70 kiloya kadar durma. Bana kalsa 80'e kadar durma derdim ama psikolojin bozuk olduğu için çok üstelemiyorum. 5-6 aylık bir bulka gir ve insanların sana bakınca acımayacakları bir kiloya ulaş. Rica ederim o zamana kadar yağlanmak, göbek, yağ yakımı gibi kelimeleri ve kelime öbeklerini aklına bile getirme. Erkeksin sen, kadın koluna girdiğinde eline et gelmesi gerekiyor. Kız arkadaşına sarıldığında kalça kemiğinin hatuna batmaması gerekiyor. Başını omuzuna dayadığında kafatasının delinmemesi gerekiyor. O yüzden rica ediyorum aynı soruları sormayı bırakıp kafanı buzdolabına sokup ne görürsen yer misin?

Ygtylmz83 ve ace1 bunu beğendi.
  4. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Abi dediklerini cok dikkatli okudum tavsiylerinde son derece haklisin peki sormak istedigim seyleri soyliyip uzatmicam simdi ben kaloriyide arttirip kilo almaya basladigimda kasda articak diyosun peki ya yaglanma isini napcam definasyonmu yapicam onumuzdeki yaz

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sen beni anlamadın ki hala yağdan bahsediyorsun bana. Önce sokakta görenin acımayacağı bir kiloya gel, ondan sonra yağ sor. O zamana kadar yağ soramazsın. Şu anda kemiklerim sayılacak kadar zayıflarsam ne yaparım diye düşünen 250 kiloluk adam gibisin. Bu kafayla gelecek yaza kadar definasyona girmeni gerektirecek kadar kilo alabileceğini zannetmiyorum. Bu kafayla devam edersen gelecek yaz da kimsenin bakmak istemeyip kafasını çevireceği kadar zayıf olacaksın.

requ. ve Blonde bunu beğendi.
  6. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Peki abi saglikli yemeklerden tika basa yiyerek kilo alsam sporumuda yapsam kaslarimda buyurmu sanki gelisemicem gibi hissediyorum yani kilo alirken kaslarimda cikicakmi yoksa sadece okuz gibi sisermiyim

Sayfayı Paylaş