Yardimmm!!!!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve B@RD@ tarafından 14 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. B@RD@

B@RD@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 16 yaşında 172 boyunda 75 kg ım 3 MART 2010 da spora başladım .ve tam 86 kg dan 75 kg a düştüm Buraya kadar gayet iyi göğüs çalıştım biceps triceps çalıştım alt karın üst karın çalıştım hatta üst karında hafif kaslar çıkmayada başladı ama bnm asıl problemim kalçalar ve popo kısmında felaket bir yağ var bnm esas eritmek istediğim yer burası ve problemim de burası üst taraflarım normal ama iş alt tarafa gelince kötü birde simitlerim var onun içinde egzersiz verebilirmisinz(AKŞAMLARI HİÇ BİRŞEY YEMİYORUM DİĞER ÖĞÜNLERDE İSE EKMEKSİZ AZAR AZAR YİYORUM) cvplarınz için şimdiden tşklerr :))))

2. sailor16

sailor16 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa-sivas
    5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Despo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş