Yardimm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sicorleone tarafından 11 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sicorleone

sicorleone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdslar ben 21 yasındayım gecen sene 3 ay body yapıp ınanılmaz ıyı beslenmenın yanında da ek olarak amıno asıt kullandım dogal olarak 3 ayda bıle goze carpacak farklar olustu vucudumda ama bazı nedenlerden dolayı o donem bırakmak zorunda kaldım. sımdı ıse tekrar basladım pazartesınden ıtıbaren daha once baslayıp bırakanlar bılır belkı ıskence gıbı gelıoo ılk ayı gecırmek sankı yıllardır gıdıyorum da bırsey olmuyor gıbı nese bundan dolayı da sanırım eskısı gıbı kaldıracagmı zannedıp bıraz fazla agırlık bastım özellıkle kelebekle alt gogus mahvettı benı. sadece pazartesı ve salı gunu gıttım suanda ne kolumu kıpradatabılıyorum ne bır yerımı goguslerım ınanılmaz agrıoo koltuk altı bölgemden eklemlere kdr. bu hamlık dııl hamlıgı bılırım ben. bence sakatlandım ve yarında gıtmem gerekıoo ama ben kolumu zor kıpırdaıyorum sızce ne yapmam gerekıyor?

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    13 Yardım, Şuna Bir Bakın, Böyle Yapsammı, Nasıl?, Birkaç Soru ve bunların benzerleri, hiçbir bilgi taşımayan başlıklar kilitlenecektir. Herkes mesajınıza baksın diye üstü kapalı, muğlak başlıklar seçmeyin

3. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Buda muhtemelen hamlıktır, bütün vücutta agrı sızı kalmayana kadar salona gitmeyin iyi uyuyun iyi beslenin ve vitamin alın, 3 günden fazla sürerse endişelenebilirsiniz.Ağrıyan bölgelerde kanoturması morarma vs yoksa paniğe gerek yok. Hamlık ağrısı ilk gün başlar , ikinci gün daha da artar 3.gün azalır ve sonra yavaş yavaş biter. Yağ yakmak nasıl olur başlıgında anlattıgım gibi bolgede katabolık kas yıkımının dışında hazırlıklı olmayan ve antrenmansız vucudun kaslarda enerjı uretımını sağlamak için laktık acıd salgılayarak zorlanması da sozkonusudur. Laktık acıd doğal yollardan dınlenerek ve bırazda ılık suda masajla dağılır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş