Yardimlariniz Bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Unknown@ tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Unknown@

Unknown@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selamlar vücut gelistirmeye yeni merak salmis biri olarak yardımlarinizi bekliyorum.Oncelikle yaklasik bir hafta once basladim ve 1 haftadır günde 4*20 mekik 50 tanede sınav cekiyoruum dün 4er kiloluk 2 dambel aldim ve https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html bu linkteki programi uygulamaya basladim fkt orada 1 haftada 1 defa uygulanmasi söyleniyor. Ben ilk gün göğüs kol 2.gün omuz arka kol programini uyguladiktan sonra 3. gün dinlenip (ufak tefek calismalar yaparim) 4. gün tekrar basa donmeyi düsünüyorum (kol ve göğüse) buunun bi zarari olurmu? ayrıca malumumuz ramazan ayındayız ve ben sporu iftardan kısa bir süre sonra yapıyorum bunun kotü bir etkisi olurmu? ve son soru olarak karın kaslarimin belirginlesmesi icin mekik etkili olurmu? Yasim 16 kilom 54 boyum 168
    Tecrübeli kisilerin yorumlarini görüslerini ve yardimlarini bekliyorum.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş