YARDIMCI OLUSANIZ SEVİNİRİM

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yakuza35 tarafından 22 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    :arrow: öncelikle böle bi sitede emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum
    aranıza yeni katılan bi kardeşiniz olarak bir kaç sorum olacak

lisedeyken 2_3 yıl arası kıck boks yaptım vede imrenilecek bi fiziğe sahiptim malum üniversite sınavlarına hazırlıktı kazandıktan sonra yerleşmeydi evdi şuydu buydu aradan geçen 2 yılda ben 70 kilodan 90 kiloya ulaştım vede bu beni eski bir sporcu olarak çok sıkıyor..

badi yapmaya başladım yaklaşık beş ay oldu tabi haliyle vücutta gelişmeler oldu fakat kilo problemi devam ediyo sonra takviyeye kara verdik bi arkadaşın vesilesi ile
    MultiPower Pure CLA 1000 mg
    MultiPower Likit L' Carnitine 1000 mg ikisini getirttirdik
    şimdi ben bunların ikisini birlikte kullanmak istiyorum cla yı yemeklerde 3 öğün birer tablet olarak l carnitineyi de idmandan 15 dakika önce olmak üzere kullanacağım sizce bi sorun teşkil edermi bide bi arkadaş l carnitini 1 ay kullan arkadan 1 ayda clayı kullan dedi bu iki yöntemden hangisi daha etkili olur
    siz değerli kardeşlerimin fikirleri benim için çok önemli sizden gelen fikirler doğrultusunda bu ürünlere başlıyacağım.....

:) :) :( :( :( :( :?: :?:

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş