yardim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kralpasa tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Evet abilerim ablalarim ben martta 21 yaşını dolduracak 190 cm boy 70 kilo olan bir ektomorfum 2 ay önce body e başladım ve 2 ayda 3 kilo aldığımı fark ettim benim sormak istediğim hiç bir takviye almadan işte protein tozu felan almadan düzenli bir beslenme ile 1 yıl da nerelere gelebilirim en azından fit bit vücuda kavusabilir miyim beslenme programımi yazayım ona göre cevap verirseniz sevinirim
    Programımi 2 farklı şekilde uyguluyorum spor salonuna haftada 3 kere gidiyorum spora gideceğim gün 4 öğün besleniyorum bunlar kahvaltı idman öncesi idman sonrası akşam yemeği spora gitmediğim günler 3 öğün sabah öğle akşam yiyorum sabah kahvaltıda yumurta salatası tercih ediyorum(marul soğan ceviz 2 yumurta rendelenmiş peynir zeytin yağı) yaninda sut(250ml)
    idman öncesi karbonhidrat ağırlıklı besleniyorum ama protein de alıyorum mesela Kıymalı makarna etli pilav felan 45 dk sonra spor salonuna gidiyorum 2 saat antrenmandan sonra eve dönüp ton balıklı salata ( 80 gr ton balığı marul domates salatalık ceviz) yanında meyva suyu(genelde vişne ) 2 saat sonra akşam yemeği yiyoruz o genelde şu şekilde annem 2 gün et 1 gün tavuk 1 gün balık 3 gün de baklagil ve sebze ağırlıklı yemekler yapıyor akşam 9 10 gibi ise meyve ya da çikolata tarzı şeyler yiyorum bu arada gram vermediğim her şeyden normalin 2 katı kadar yiyorum işte 4 kişilik makarna 2 gün dayanır bana örneğin ekmek çok az yiyorum idman olmayınca sabah kahvaltısı gene aynı öğlen idman öncesi gibi yiyorum ama biraz daha fazla akşam da gene artık annem ne yaparsa genel olarak böyleyim 1 yıl kadar body yapıp daha sonra bjj ve crossfit e yönelmek istiyorum vücudumu korumak ve dayanıklılık için ve güzel bir görüntü için sizce bu programla istediklerim olur mu teşekkür ederim şimdiden

2. tolgacanalp

tolgacanalp Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    protein tozu alman lazım

3. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Yalnız ben öğrenciyim protein tozunu alacak param yok ama beslenme konusunda her türlü doğal gıdayi alabilirim protein tozu olmadan olmuyor mu bu iş cevabınız için teşekkür ederim

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş