yardim ve önerilerileriniz acill

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve resasi tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. resasi

resasi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yaklasik 8 aydir bb yapiyorum bu spora kilo almak icin basladim baslangic 180 boya 50 kilo civarindaydim suan 183 boya 64 kiloyum vucut yapimin ektomorf olmasi kilo alimi mi zorlastiriyor diye dusunuyorum. Sabah 6da okul icin kalkiyorum 3 haslanmis yumurta yi yiyorum baskada bisey yiyemiyorum okulda 1 acma cay 2 gibi eve gelince 200 gram makarna 200 gram tavuk gogusu cacik felan spora gitmeden once 2 olcek hardline gainer ve spor sonrasi 3 olcek gainer aksamda makarna-bulgur-pirinc 200 gram garanti annem ne yaptiysa baska onu yiyorum aslinda cok arastirdum baska kalori yapacak ne yiyebilirim diye hep bu yediklerim yeterli gubi geldi baslarda cok iyi kilo aliyordum fakat 4 aydir kilom sabit gaineride 15 gun once aldim onerebileginiz biseyler varmi beslenme programima yardimlarinizi bekliyorum.... Konuyu mobilden actim biraz karisik oldu kusura bakmayin :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:45 ----------

Up up up up up

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:54 ----------

Up up up up up

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş