Yardim l}tfen... çok önemli...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lifeblood6 tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Lifeblood6

Lifeblood6 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öcelikle Merhaba...

10 Güne Filan Body Başlamayı Düşünüyorum Evime Yakın Body Salonlarına Gİttim Hocaları Pek Gözüm Tutmadı...

Burada Yardım Almayı Düşündüm Ancak 1 Haftadır Tek Bir Cevap Bile Alamadım Yeni Konu Açıyorum...

Haziran 94 Doğumluyum... Yani 16'ya Gireceğim...

Boy 1.78

Kilo 53-55

Body'e Başlamayı Düşünüyorum... Ancak En Azından Bir 7-8 Cm Daha Uzamak İstiyorum Oturduğum Yerden Bile Uzarım Heralde Kemik Gelişimi Durana Kadar...

Fakat Forumdaki Konuları Okudukça Bi Rahatlıyorum Bi Geriliyorum... Biri Diyor Su Hareket Engeller Biri Diyor Su Hareket uzarıt Biri Diyor Body Zararlı Vs Vs Vs...

Amacım Hacim Kazanmak Kilo Almak ve Sağlıklı Bir Yaz Geçirmek :)... Yoğun Çalışma Yapabilirim... Çünkü Zamanım Kısa...

Sonuç Olarak Bu Konudaki Yorumları Bekliyorum.... Faydası Ne Olur Kemik Gelişimine Zarar Verirmi? Ne Kadar Hacim Kazanabilirim 3 Ay Yoğun Çalışmak Ne Kadar Doğru...

2. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    kısa zamanda birşey olmaz öncellikle onu aklından çıkar. çok ağır girmediğin sürece boyuna bir engel olmaz. omurgaya dikey baskı yapan hareketleri yapmassın olmassa.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu yazıyı buldum forumda soruna cevap olabilir;

S: Vücut geliştirme boyu kısaltır mı?
    C:Yapılan araştırmalar gelişimi devam eden kemiklerin baskıya maruz kalması sonucu daha çabuk sertleştiklerini göstermiştir.Ağırlık çalışmaları sonucu hem kemikler erken sertleşmekte hem de gelişen kas dokusu nedeniyle tendonlar kemikleri tutmaktadır.Bu nedenlerden dolayı ergenlik çağında yani büyüme safhasında ağır antrenman teknikleri uygulanmamalıdır.Yalnız bir temel oluşturmak üzere düşük ağırlıklar ile kültür fizik hareketleri uygulanabilir.

4. Lifeblood6

Lifeblood6 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yanı AGır Gırmeden Yogunlastırılmıs Programla Hacım Artısı Gozlenebılırmı?

En Azından Kılo Alabılırmıyım ve Bırazda Olsa Sekıllenme Olurmu?

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş