yardim edin önerilerinize ihtihacim var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Berkay1852 tarafından 20 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabar.
    Arkadaslar ben polis okulu adayiyim. Haziranin 1 inde mulakatim var . Benim sorunum fazla kilom. Boyum 1.78 kilom 85 86 arasi degisiyor. Mulakat gunune kadar bunu 80 81 civarina nasil indirebilirim ? Benim icin önemli olan yagdan yada kasdan gitmesi degil kesinlikle. Tek amacim tartidaki rakamin degismesi. Buna gore tavsiyeler sunarsani sevinirim.
    Sabahlari tempolu kosmalimiyim yurumelimiyim yada su atatak 2 3 kilo nasil kaybederim ? Tek amacim 1 haziranda tartida problem yasamamak

2. MaSKeLTR

MaSKeLTR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşım;

Öncelikle yağdan kasdan gitmesi önemli değil söylemin için yanlış düşüncedesin demek istiyorum. Daha sonrasında gelelim ne yapabilirsin kısmına...
    Beslenmeni bir düzene sokman gerekiyor. Protein ağırlıklı beslenmeli ve karbonhidratı olabildiğince çıkartman gerekiyor. Her öğününe yarım greyfurt ekleyerek bu işi hızlandırabilirsin mesela. Egzersiz kısmına gelecek olursak ilk 20 dk tempolu yürüyüş kaslarını ısıtıp hazırla sonraki 20 dk tempolu koşu daha sonra tekrar 20 dk tempolu yürüyüşe dön hemen ardından bir daha 20 dk tempolu koşu ve yürüyüş ile bitir. yaklaşık bir saat 20 dk 1 buçuk saati bu şekilde tamamla. Haftada en az 4 gün bu şekilde programlı bir nşekilde çalış ve protein beslenmeni yüksek tut. olmayacak iş değil bu. 3 beyazdan tamamen uzak dur önemli olan kısım budur. şekerli gıdalar, unlu mamüller, tuzlu yiyecekler ve tuz. 10 gün gibi bir süren var günde su tüketimini 2 litrenin altına düşürme. gün içerisinde 2 bardağı geçmeyecek şekilde yeşil çay içmen de yardımcı olacaktır... En pratik yapabileceğin şeyler bunlar olur... Kolay gelsin başarılar...

3. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Tavsiyeleriniz icin cok tesekkur ederim. Yagdan sudan veya kastan gitmesi suan benm icin kisa vadede onemli degil demek istedm. Tartidan indikten sonra hersey serbest tabiki :) 10 gunde olurmu dersiniz

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş