1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yardımmmm bılgılı arkdaslar neler yapmam gerekk

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve AŞKIN tarafından 11 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. AŞKIN

AŞKIN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    AMELE
    Yer:
    BURSA
    herkeze merhaba 2 aydır calısıyorum diyet yapmaayı dusunuyorum yorumlarınız nerdır bıde amino 3000 kullancam nasıl olur bılgılı abılerın ve arkdasların yardımlerını beklıyorum..

2. Mpoison

Mpoison Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cardiovasküler haraketlere ağırlık vermelisin dolayısıyla beslenmene de çünkü bi kısım yağlanma durumu göruyorum bunu hallettiğin süre zarfında fiziğin müsait sayılır supplement ve amino konusunda karışmıyorum çünkü ben doğal çalışanlardanım ihtiyacım olacak zamaanı bekliyorum...

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Protein tozu veya aminosit kullanmanda bir sakınca yok tabiki kullanabilirsin, kullanırsan mutlaka faydası olur, imkanın varsa kullan.

Yapın müsait, 2 ayda bayağı bişeyler yapmışsın.

Her zaman söylenildiği gibi beslenme de çok önemli, hatta daha önemli, diyet konusuna gelince,
    öyle çok esaslı bir diyete ihtiyacın var gibi görünmüyorsun.

Yemeden içmeden kesersen adeleye ölçü katman yavaşlar, şimdilik şekere, yağa, ve fazla beyaz ekmeğe dikkat, sık ve kaliteli öğünler mümkünse günde 5-6 öğün(açmaya gerek yok forumu biraz incelersen örneklerini görürsün),

Şimdilik bu şekilde devam edersen daha iyi netice alacağına inanıyorum, havaların ısınmasıyla beraber bir dönem kardio çalışmalarına başlarsın, fazla yağlardan kurtulursun kolay gelsin.

Gerçi amacını bilmiyorum, amacınının ağırlıklı olarak kas geliştirmek olduğunu varsayarak yazdım. Eğer kas gelişimi şimdilik önemli değil, ben hızla kilo vermek incelmek istiyorum diyorsan o başka.

4. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Latissimus dorsi yok..Kanat-sırt antremanlarını gözden geçir bence ;)

5. Mpoison

Mpoison Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle katılyorum latismus dorsiyi açmalısn vücudunu belli bölgelerden genşlettiğin vakit her açıdan istenilen görüntüye kavuşursun bunun içinde latismus kanat kısımları önemli bir kısımdır yeri geldiğinde kol bile bu sayede iri gözükür...
    Bence programını komple gözden gecirmelisn çünkü gelişme duurmun sıfır değil ama eğer bi vücutta bir süre içinde bazı yerlr gelişmiş yapıda bazı yerler tam olarak verim almamış durumdaysa orda progarmın düzenlenmeye yada değişmeye ihityacı vardır ...

6. CENTAUR

CENTAUR Guest

kanat eksikliği konusunda biraz haklısınız ama bence hata daha çok poz vermede yani kanatları ortaya çıkaracak şekilde kasmayı beceremediğinden dolayı öyle çıkmış.

7. Mpoison

Mpoison Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Evet pozlada alakalı bi duurum var daha çok gelişmesi gerekseede latismuslar o kadarda boş değil...

Sayfayı Paylaş