yardımm BESYO için!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ffjoe tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ffjoe

ffjoe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Antreman bölümüne bu konuyu açtım ve silindi.şimdi tekrar yazıyorum.belli bi fitness ve spor geçmişim var.şimdi beden eğitimi öğretmenliğine hazırlanıyorum.1500 metre denemesi alındı bu gün ilk.sonuç beni çok tatmin etmedi.enerji ve yağ yakımı için yağ yakıcı alcam.ancak bana daha iyi bi suplement lazım.hem ENERJİ PATLAMASI hemde DAYANIKLILIK için.hemde enerji devamlılıgı lazım.Beni uçuracak bişey olmalı.buna çok ihtiyacım var.İyi Forumlar :)

2. defance04

defance04 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    ben beden eğitimi 3. sınıf öğrencisiyim. seni öyle uçuracak bir suplement yok. sen amtremanlarını düzgün yapcaksın. beslenmene dikkat edeceksin. enerjiyi doğal besinlerden alıyorsun zaten. sen dayanıklılığını geliştirmek istiyorsan solunum frekansının, kalp ve damarlarının ve kaslarının vücuda uyum sağlamasını geliştirmek. bu da yine beslenme antreman ve uyku üçlemesini yerine getirerek olur. 1 ay içinde büyük gelişme sağlayabilirsin.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

4. brhmcr

brhmcr Guest

.
    tamamı bold vs yapanlar için
    Değerli üyemiz;
    Lütfen mesajlarınızda yazım şekline dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş