Yardımlarınıza ve Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zigor tarafından 8 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zigor

zigor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar,

Ben aranıza yeni katıldım. Uzun bir süre aranızda olmayı planlıyorum .

Kısaca kendimden bahsedeyim . Ben üniversiteye hazırlık , OKS. Vs derken yıllarca eve kapalı kalmış , ders calışmakdan hareketsiz bir yasam surmuş bir kısiyim . 1.68 boyunda ~80 kiloyum . İstegim en azından tam 1.70 boy , zayıf , son derece sağlıklı ve güzel görünümlü bir vücuda sahip olmak .

Şimdi ben nasıl bir yol izleyeyim? 3 gündür forumu inceliyorum . Şimdi benim 2.5 ay boş zamanım var . Bu sürede bol spor yapmak istiyorum . Ama spor salonuna gitmek istemiyorum. Bir yere bağlı olmak istemiyorum .

Evde kum torbam , Dumble setim , barfiks çubuğum var . Ben sabahları 2 saat yürüyüş yapmayı istiyorum , siz ne dersiniz ? Mesela Dumble ile nasıl çalışayım ? Nasıl başlayayım ? Forumda Dumble hareketleri ile ilgili vb konuları inceledim . Ancak profesyonel kisilerden tavsiye almak istiyorum. Son derece zayıf olmak istiyorum , öyle kasli olmak gibi bir derdim yok sağlıklı olmak istiyorum . Mesela her sabah 30 dakika çok az ara vererek kosabilmek istiyorum .

Yardım öneri tavsiyelerinizi bekliyorum

Tesekkurler

2. bugraysl95

bugraysl95 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum Çok Güzel Ama Bunlar Zaten Forumda Var Biraz Araştırma Yap Lütfen Takıldığın Bir Kısım Olursa Sor Şimdiden Başarılar :)

themertyildiz bunu beğendi.
  3. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Abi bence ilk önce fazla kılolardan kurtulmak gerek ve baslıyacaksan bırakmamanı tavsıye ederım yoksa gene alırsın aynı kıloları.2,5 ayda butun hepsının olması ımkansız.Hıc ağırlık antremanı yapmadıysan bır program var forumda Flexor hocanın onu uygulayabılırsın.
    Basarılar abi.

4. zigor

zigor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler

Sagolun , forumu arastirdim baya , flexoru çok duydum çok mesajini gördüm . Ya aslında nasıl başlayacağım ile ilgili konuları da okudum ama kendi durumum için tavsiye alayım diye actım konuyu. Yoksa forum kültürünü bilirim yani , öyle her şey için konu acmam .

2.5 ay konusunda da ben ömrüm boyunca sabah koşusu yapacagım . Sadece bunu benim için birinci önceLik olacağı süre 2.5 ay , onu söyledim

Tesekkurler

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş