Yardımlarınız lazım arkadaşlar bi bakınız ..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 1dogukan tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 1dogukan

1dogukan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar . Ben 18 yaşındayım boyum:184 kilom:101 ve evde çok vakit geçiren bi insanım , onun için eve dambıl seti almayı planlıyorum.

aklımda bu var : http://www.****************/liste/productDetails.aspx?productId=sporzf247&categoryId=387329

şimdi yukarıda belirttiğim gibi kilo sorunum var . çok kalıplı bi insanım kilomu göstermem kemikleri iri olanlardanım yani. Burada çok konuya baktım lakin değişik terimlerden sıkılıp okumaktan vazgeçtim. sorunumu burada sizlere açtım . elimde L-carnitin multipower likit var 7 tane falan onlarıda kullanıcam . ve evde kondisyon bisikleti var bi nevi evi fitness salanuna çeviricem :lol: Şimdi ben protoin tozu mu kullanayim yoksa aminoasitmi ? nasıl türlü çalışmalar yapabilirisim tez canlı bi insanım ama bi o kadarda hırslıyım ne kadar sürede vucudumu şekle sokabilirim . kaç kilo vermem gerek . şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar .

not: terimleri herkesin ve benim anlıyacağınız şekilde anlatırsanız hem bana hemde herkeze büyük bi faydanız olabilir :D

2. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba
    Bu konuda formda sana cok cevap gelmez. ben anlamadım bana anlayabileceğim gibi anlatın dersen neden arastırmadın derler. Ben sana cok ufak bir bilgi vereceğim. Vucudunu en iyi sen tanırsın sana kimse sana su kadar zamanda su olur diyemez. metabolizman nasıl calısıyor. İkicni konu oncelikle yeme duzenin yoksa onu hallet. Hic bahsetmemissin.
    L carnatin kullan istersen ama iyi beslenme iyi spor onceligin olmalı.
    Son senin icin amino da protein de gereksiz. Senin onceligin kilo vermek olmalı.

son birsey daha formu iyice arastır internet de yardımcı olacaktır.

3. 1dogukan

1dogukan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyw kardeşim öncelikle cevap verdiğin için. kiloyla beraber kas olmaz mı peki .? metobolizmam yavaş bu arada.

4. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    kiloyla beraber kas olur ama gounmes yagların altında kalır. metabolizman yavassa bence caedio senin en onemli ihtiyacın.
    Kucuk bir hatılatma biz burada birbirimize nick namele hitab ediyoruz. Forum kurallırnda hitab sekilleri var. Bilgin olsun.
    Rica ederim.

1dogukan bunu beğendi.
  5. 1dogukan

1dogukan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gargabe kusura bakma bilmiyordum . hem fitness hemde cardio ikisi beraber yorucu olur mu ?

6. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    Sorun değil bilgin olsun dedim. ne kadar fitness yaptıgınla alakalı. Ornek veriyim ben crossfit yaptığım gıun cardio yapmam, cok fazla gelir kas kaybım olur. Ama senin icin omce yag yakmalısın. bence ikisini dene bitiremzen birini bir gun birini birgun yaparsın

7. 1dogukan

1dogukan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  8. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    İdeal boy kilo endeksine gore 30 kg fazlanız var.
    Alet kousunda bilgim yok VG yapan arkadaslar yardımcı olabilirler.

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    50 kg dumbbel seti ve bar işe yarar alabilirsin birde imkanın varsa yada olduğu zaman bench sehpasıda alırsanız çok iyi olur

1dogukan bunu beğendi.
  10. 1dogukan

1dogukan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler rocky. protoin tozu alsammı diye düşünüyorum da . sıkı bi diyetede girdim bu arada.

Sayfayı Paylaş