Yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve t-pain tarafından 17 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. t-pain

t-pain Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. uzun zamandır siteyi geziyorum ve sitede gayet bilgili,başarılı abilerimin,kardeşlerimin olduğunu farkettim. :) sporla böle iç içe olmak ne güzel. bi sorunumu paylaşıcaktım ben. 1-2 yıldır hafiften bb ile uğraşıyorum. küçüklüğümden beri spor yaptığımdan şu an gayet iyi bi vücüdum var. fakat boyumu uzatmak istiyorum. 15 yaşındayım ve 1.74 boyunda, 62 kiloyum. günde 1 lt süt içiyorum,balık yağı hapı alıyorum,haftanın 4-5 günü 2 km yüzüyorum (ortalama 10 km haftada),günde en az 20-30 barfix çekiyorum. acaba faydası olur mu ? ve sizin önerebileceğiniz başka hususlar var mı? yorumlarınızı esirgemeyin lütfen :) şimdiden teşekkürler.

2. t-pain

t-pain Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hiç kimse yardım etmeyecek mi?

3. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    1. si iyi şeyler yapıyorsun fakat boy uzaması genetiktir yani genetiğindeki boy mesela 178 ise sen onu 182 yapamazsın ama - yönde etkileyerek 175 d e bırakabilirsin öncelikle bir doktora git sana ortalama boyunun ne kadar olacağını bazı yöntemlerle söylüyorlar kesin değil ama tahmini, bunu yanı sıra süt içmen iyi ama şunu unutma balık yağı boy uzatmaz, kolay gelsin.

4. t-pain

t-pain Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun için teşekkürler. fakat ben mantık çerçevesinde bi insanın istedikten sorna yapamacağı şey olmayacağına inanıyorum . dediğim gibi mantıklı olduğu sürece. annne babası 1.70 den uzun olmayan birisinin 2 m istemesi mantıklı olmaz mesela. sizin dediğniiz gibi düşünürsek zaten baştan kaybederiz :) ama teşekkürler.

5. mertasım

mertasım Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş sen profosyonelbasketbolcu değilsin ki 2 metre boy isteyesin zaten 15 yaşında 174 çok ideal bir boydur.Sen günde 1 ltre süt,haftada 10 km yüzüyon günde25-30 barfiks çekiyon amına goyum sen 2 yılda 190 olmassan benden adi olmasın bu kahrıııı dünyada laannnn

Sayfayı Paylaş