Yardımlarınızı Bekliyorum...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve PacificA tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Program sizce nasıl?

1. İyi

100,0%
  2. Kötü

oy sayısı 0
    0,0%
  3. İdare eder.

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. PacificA

PacificA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İcra Md.
    Yer:
    Alanya
    Herkese iyi çalışmalar arkadaşlar. Yaklaşık olarak 2 hafta önce vücut geliştirmeye (daha doğrusu kilolardan kurtularak forma sokmaya) karar verdim. Ve 2 haftadır forumu takip ediyorum.

Evime ağırlık sehpası, mekik sehpası, dambıllar ve halter/ağırlıklar aldım. Yaptığım araştırmalar sonunda yağ yakma bakımında önce olduğunu gözlemlediğim Universal Animal Cuts almaya karar verdim.

Tüm malzemelerim cuma günü elime ulaştı. Yine forumda sizlerden öğrendiğim kadarıyla bir çalışma programı hazırladım. Ancak tam bir bilgim olmadığından yanlış yapmış olabileceğim kısımlar olabileceğinden sizlerle paylaşmak ve bilginize başvurmak istedim.

Bu arada protein ağırlıklı bir diyete girdim ve günlük su miktarımı arttırdım. Lütfen programımda düzeltilmesi gereken yerler olup olmadığı konusunda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Vücudum ve kapasitesi hakkında sorularınız olursa cevaplayacağım. Daha net bir yardımda bulunmanız açısından...

(Hareketlerin bazılarının isimlerini bilmediğimden programda numaralandırdım ve hareketlerin yapılışını bir arada topladım bu resmi de sizlerle paylaşıyorum.)

Değerlendirmeleriniz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Ek-1 : Programım

zzzzzzz.jpg

Yürüyüşler 1 saat 5 km orta tempoda 5 km olacak şekilde ayarlanmıştır. Animal Cuts'ı yürüyüşten yaklaşık 30 dakika önce almaktayım. Sonra evde günlük programıma başlamaktayım.

Ek-2 : Programda Yer Alan Hareketler

HAREKETLER.jpg

Sayfayı Paylaş