Yardımlarınızı bekliyorum..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve srdrchn tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. srdrchn

srdrchn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar!
    ben 120 kilo 180 boyunda 20 yaşında bir gencim. bu kilolardan nasıl kurtulacağım? Allahın izniyle 2 3 hafta içinde spor salonuna gideceğim ancak bu 2 3 haftalık süreç içinde evde ne gibi hareketler yapabilirim? ben göğüslerimden çok şikayetçiyim sarktılar. bunlar için ne yapabilirim? ve diyet olarak nasıl bir diyet önerirsiniz? yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler hayırlı akşamlar.

2. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Seni tebrik ederim azmin için.Ben üzerime düşen 1 -2 bilindik şeyi yazim ;

Pizza,basit şeker,hamur işleri,pasta börek çörek beyaz ekmek tam yağlı peynir şekerli meşrubatlar(Tek yapacağın kutuyu çevirip glikoz/sakkaroz şurubu ifadesini gördüğünde uzamak) Bunları hayatından çıkarıyorsun.Cok seviyorsan haftada 1 gün 1 öğün cheat-meal yapabilirsin.

Güne yayarak 3 litre su içiyorsun.En önemlisi sabah kalkar kalkmaz 500 ml buz gibi su içmek.Metebolizmayı %30 hızlandırır buda yağ yakımı demektir.

Sabah uyandığımızda kanda geceden kalma yağ asitleri dolaşır.Bunları tekrar depo edilmeden yakarsan muazzam yağ kaybedebilirsin.Örneğin uyanır uyanmaz 1500 mg l-carnitin 500 ml su 30 dk koşu şimdi detaya girmiyim HITT antreman falan daha cok yenisin sen yardır park dere tepe ama yürüme yardır :) ( Bu dediğim bir miktar kas yakabilir ama yağdan daha cok gidicektir)

Kilo başı en az 1.5 gram protein alırsan yağlar gittiğinde medine fukarası gibi kalmassın.Kasların cogu saglam kalır.

Antreman yaparken dinlenme süresini 30 45 sn arasında tut,nabızıda mak nabız atısının %60 ında(Max nabız=220 - Yaş)

Gece bilgisayar basında pineklemiyorsun.Karın kasların zayıflar metebolizma yavaşlar hiç bişe yakamassın.

Günde 6 öğün yiceksin az yeme takıl kafana göre ama kaliteli ye.Her öğün protein almaya calıs.Sakın 3 4 saaten fazla aç kalma yine metebolizma yavaşlar yağ yakımın durur.

En önemlisi sakın pes etme,sürekli forumu oku

Saygılar

3. srdrchn

srdrchn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam çok teşekkür ederim kesinlikle uygulayacağım. yorum ve yardım için çok teşekkürler tekrardan..

Sayfayı Paylaş