Yardımlarınızı bekliyorum bu sporu yapmak istiyorum!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Hanifi_06 tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hanifi_06

Hanifi_06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba. Yaşım 22 askerden yeni geldim. Daha önceden 4 defa bu spora başladım ve daha 1 ay geçmeden parasını ödediğim halde bıraktım yapamadım. Bunun büyük sebebi ise yanlış çalışmam diye düşünüyorum. Boyum 1:92 Kilom 103 gücüm fazlasıyla yerinde arkadaşlar. Hocam bana düşük ağırlıktan başlamamı söylüyor 5 kglık dambılla çalışmamı söylüyor. Göğüsü ağırlıksız demirle yapmamı söylüyor... 5kg lik dambılla 4-5 set ortalama 80-90 kere yapıyorum ve sıkılıyorum.... Göğüs çalışırken boş demirle hiçbirşey anlamıyorum defalarca kaldırıyorum.... Kanatta çalıştığım makinede 10 kg ayarlıyor dakikalarca yapıyorum ve hiçbirşey anlamıyorum. 120 kg'da 4 set 15 'er kere yapıyorum hoca görmeden :)Bu yüzden günlerce kolumu bacağımı kaldıramıyorum kas zedelenmesinden...:) ve bu olayların snrasında sporu bıraktım... arkadaşlar hocayla aynı dilden konuşamadığımızı düşünüyorum. Dediğim gibi gücüm yerinde ama bana uygun prog. hazırlamadığı için sıkılıyorum... Kilodan yana sıkıntım yok çalıştıkca zamanla yağlarım erisin yeter bana. Güzel bi vücud istiyorum tabi bu güzel bi programla olması lazım...Dün tekrardan başladım buu sefer bi program hazılamasını istemedim ben kendi vücudumun kaldırabileceği ağırılığı kendim ölçüp kendim seçeceğim. Önerileriniz nelerdir arkadaşlar ? Nasıl bi program uygulamalıyım gün gün ayırırsak ön kol, arka kol, göğüs , bacak, kanat, bunların hangilerini 1 günde çalışmalıyım... 1 hafta kol çalışıp diğer hafta göğüsmü çalışmalıyım yoksa ilk gün ön kol göğüs- ikinci gün bacak karın gibi mi çalışmalıyım ???
    UNIVERSAL ANIMAL CUTS 42 PAKET,MULTIPOWER L - CARNITINE LIQUID FORTE 1800 MG 20 AMPUL, uinversal 3001 ürünlerini kullanmayı düşünüyorum... Kullanmalımıyım ?

Üşenmeyipte okuyan arkadaşlardan Allah Razı Olsun :)
    Şimdiden Teşekkürler...

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş