Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mistik96 tarafından 27 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mistik96

mistik96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy:189 cm
    Kilo:70 kg

Perşembe günü bir spor salonuna başladım. Hocam çok iyi bir hoca çok güzel bir program hazırladı. Ben biraz ağırlık arttırarak çalıştım. Aslında biraz zayıf olduğum söylenir. Çok azimliyimdir, denileni kemiklerimin kırılacağını bilsem yaparım. Bunu hocam da gördü ve beni denemek için biraz zor hareketler yaptırdı, güç bela yaptım bir şeyler. Size sorularım şunla;
    -Spor salonuna ne sıklıkla gitmeliyim?
    -Bana önerebileceğiniz besinler nelerdir? (Marka ve ayrıntı belirtirseniz sevinirim.)
    -Bazı arkadaşlarım protein tozu cinsel organda küçülme yapar diyorlar doğruluğu var mıdır?
    -Ben aşırı gelişmek istemiyorum sadece kaslı görünmek istiyorum protein tozu kullanmamı önerir misiniz?
    -Sizce bir arkadaşla birlikte gitmek mi yoksa tek başına spor yapmak mı daha faydalı olur?
    -Acaba çok olmadıysa birkaç tane de gaza getirici müzik önerebilir misiniz?

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş