Yardımcı olursanız sevinirim.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Jakee tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Jakee

Jakee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar, abilerim.

Ben 17 yaşındayım ve nasıl olduysa MR da bel fıtığı çıktı. Olayı baştan anlatmak gerekirse; Sağ kalçamda yürürken bazen ağrı oluşuyordu ve uyuşma oluyordu. İlk doktora gittiğimde orayı zedelediğim için olduğunu söyledi ve ilaçlar verdi. 2 ay sonra şikayetler devam etti ve tekrar gittiğimde doktor film istedi. 2 kere film çektirdim ikisindede bişey olmadığını söyledi ve ilaç verdi. Ben özellikle bel fıtığı varmı yokmu diye sordum ve "yok, gözükmüyor dedi" Doktordan MR Rica ettim 1 ay sonra MR çekindim. Doktor MR Sonucunda Bel fıtığı başlangıcı dedi. Rapora baktığımda "lomber lordozda düzleşme", yırtık dan dolayı daralma vs. yazıyordu.
    Doktor aşırı zorlamışın veya bir yerden darbe almışın dedi.

Yani sonuç olarak fıtık var. Ama belimde bugüne kadar hiç ağrı olmadı.

Bel ağrım olmadan nasıl fıtık oluyorum?
    Filmde çıkmayan şey MR da nasıl çıktı ve doktor muanesindede fıtık yok demişdi bir takım testler yapmıştı.

Bu nasıl oluyor anlamadım.

1 Haftadır Spor yapamayacağım diye moralim acayip bozuk ruh gibi geziyorum. Sınava hazırlıktayım ve çalışmayı da bıraktım çok moralim bozuldu.

Abilerim bunun tamamen tedavisi varmıdır ne yapmam gerekiyor bana yol gösterirseniz Sevinirim.

Belim halaa ağrımıyor bacağımda ağrı oluyor arada

Ayrıca Uzun konuştum galiba kusuruma bakmayın :( duh

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş