Yardımcı olursanız çok sevinirim..... Karın kaslarıyla ilgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kajmeran23 tarafından 29 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kajmeran23

kajmeran23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 2 ay 23 gündür VG yapıyorum.. hocamız bizi ilk VG sonra mide hareketlerine aldırıyor. ben bu geçen dilimde hep mekik Hareketlerimi tam anlamıyla yaptım ilk ayda 5 CM küçüldü bel bölgen ikinci ayımda 3CM küçüldü üçüncü ayıma giriyorum haziran 10'nunda 3 ay tam olucak ve ben üçüncü ayımda mekik hareketlerini sayısın ve hareket şekillerinde(1000 ile 2000 ) artırdım fakat üst taraftaki kas yapsı sıkınca belli oluyor ama ayva göbeğimdeki yağlar hala duruyor bu beni çok üzüyor ben yaptığım hareketleri hepsinden eminim hepsini internette araştırıyorum hocalarımın dışında alt ve üst karın olmak üzere fakat bu bölgedeki yağ tabakasından kurtulamadım..

yarın yağ ölüçümü yaptıracam ve vucdumun bi özelliği vardır çok yağlıyımdır hı bunu nerden biliyorsun diecekseniz sırtım ve kollarım hep sivilce ve çok terleyen pis bir vucudum var. Size sormak istediğim şey şu sabırla hareketlere devam mı yoksam bi önlem alayım mı ?:)

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    dostum forumda arama yaparsan karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak için bir sürü makale bulabilirsin.ama kısaca sana şunu söyleyebilirim: karnındaki yağları yakmak için mekiğin yada karın hareketlerinin sana çok faydası olmaz.yağlardan kurtulmanın en etkili yolu diyet ve kardiyo antrenmanıdır.yağsız bi vücut istiyorsan kardiyo yapmalısın..saygılar..

mehmetanil bunu beğendi.
  3. kajmeran23

kajmeran23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol kardeşim yardımcı olduğun için...

Sayfayı Paylaş