yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MeRt46 tarafından 17 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MeRt46

MeRt46 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar antremandan önce ve sonra iki şer adet amino brust 3000 ismli aminoasitden kullanıyorum.yanlız son zamanlarda edindiğim bilgilere göre 1 adetinde 3gr protein olduğu için protein ihtiyacımı karşılamıyo.idmandan önce iki adet amino asit ve idmandan sonra protein tozu kullanmayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım.bu arada 18 yaşındayım 73 kilo ve 1.77 boyundayım.5 aydır spor yapıyorum ve vücudumda gelişme var.ancak büyüme yerine şekillenmek istiyorum.elimdeki amino asit ide kullanarak antreman öncesi ve sonrası nasıl bi beslenme yapabilirim.protein tozu kullanmam mantıklımı. yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    muhtemelen baslıktan dolayı kapanacak
    yardım edesim geldi :)
    yazdıkların genelde bu isi bilen ve mesai ayıran insanlar tarafından nefret edilen sözler
    yani korkma istesende cok büyüyemeyeceksin tabi özel gayret göstermezsen
    her şart altında spor yapan birinin vücut ağırlığı x 1.5 gr günlük proteine ihtiyac duyar ki bu m,nimum tutardır

dolayısıyla protein tozu alman gereken en temel ve gerekli besindir

çalıştığın salonda duvarlarda gördüğün adamlar gibi olmak için ise protein tozu değil bu işe hayatını verömen gerekir
    kolay gelsin

3. MeRt46

MeRt46 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pashacan öle bir amacım yok zaten sadece amino asitle birlikde protein tozu kullanmalımıyım diye sordum yani protein tozu genellikle büyütür die duydum ama ben şekillenmek istiyorum şuanki vücudum iyi ama istediğim konuma gelmedim yinede cevabın için saol

4. Ulysses

Ulysses Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Antremandan 20 dakika önce 3 tane amino, antremandan hemen sonra 3 tane aminoyu proteinle beraber hüplet. Şekil için bildiğimiz gibi az kilo çok tekrar olayını uygulamalısın. Şişmekten korktuğun için çok da hafif çalışma tabi :)

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş