Yardımcı Olurmusunuz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve darknesssword tarafından 15 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    İlk olarak herkese merhaba siteniz oldukca guzel.Bn sizden bna bi konuda yardımcı olmanızı istiyicektim de

Bn 16 yasındayım boyum 1.82 kilom 56 dambıl kaldırmaya basldım kas yapmak istiorumda basketciyim.tam bir basketci fizigine sahip olmak istiyorum acıkcası.evde dambıl ile calısma programı gordum sitenizde ve dün itibariyle basladım hareketleri 3*8 seklinde 4 kilo agırlıklar ile yapıyorum...Agırlık setinide daha yeni almıstım kipadan indirimdeydi de icinden 2 tane kısa metal bar , 4 tane 0.5 kg , 4 tane 1 kg , 4 tane 2 kiloluk agırlıklar cıktı...Bn bu evde dambıl calısma programını tam olarak bu agırlıklar ile nasıl uygulamalıyım bilmiyorum aslında ..hangi gunler falan...Bide beslenme konussundada fazla bilgim yok..Ayrıca basketci oldugumdan dolayı gelismemi etkiliyebilir mi sorusuda kafama cok takılıyor...
    Bu arada suan ki beslenmem su sekilde :

sabah kahvaltısı

4 dilim kızarmıs kepek ekmegi
    5-6 adet domates
    2 kibeit kutusu y.yaglı beyaz peynir
    100-120 gr karacaotlu peynir(fakat karacaotluyu yag ile yemeyi sevmiorum o yuzden domateslerle karıstırark yiorum.)

sabahla oglen arası okulda oldugumdan fazla bisey yemiorum...

Ogleni 1 simit 1 kibrit kutusu kadar peynir- ayran/meyvesuyu ile geciriorum..

Oglenle aksam arasıda 2 adet portakal yerim genelde

Aksam yemeginde tek cesit yemek yerim oda diyelim sebze yemegi varsa 2 tabak falan yerim en az yanıdada 3-4 dilim kepek ekmegi

Aksam yemeginden sonra yatana kadar 4-5 adet kurukayısı 3 adet portakal ve bazende yaklasık 65-70 gr kabak cekirdegi yerim ve 1 bardakta süt icerim...

Bu beslenmemde bi yanlıs varmı bunuda sormak istiorum bu arada varsada duseltebilirmisiniz yani bna yardımcı olabilirmisiniz???

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Lütfen baslik acmadan önce kurallari okuyunuz.

saydam ve MT bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş