Yardımcı olurmusunuz suplementlerım hakkında.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bilalakan tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bilalakan

bilalakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslartam olarak ögrenemedim ben sadece ve sadece suan elimde bulunan urunler hakkında yorum yapmak ve konusmak istiyorum acıkcası ben alcagımı aldım gerekli yada gereksiz bilmiyorum artık urunlerım bitince forumda almak istedigim urun yada daha iyisi önerileri hakkında konusmak istiyorum hocalarım -- abilerim --- Dostlarım.. Elimdeki ürünler

Universal Gain fast PROTEİN TOZU..

Universal 3001 Amino.

Dymatize Bcaa..

Dymatize Tiribulus.

MP Gulitamine.

MP Asssault

Vitamine olarak.. = B kompleks - (magnezyum - kalsiyum-çinko) - Milk Tishel ( deve tabanı)..

BANA BUNLARIN KULLANIMINI ÖGRETİRMİSİNİZ ÖGÜN OLARAK :..Ve hangi suplementim fazla yada yanlıs söylerseniz sevinirim.

2. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Mp assult Antremandan 20-30dk önce tribulus antremandan once 2 tablet bcaa antreman toz ıse antreman sırası olabılır once ve sonra olabılır amıno 3001 antremandan önce ve sonra proteın sabah uyanınca ve antreman sonrası glutamın antreman sonrası ve gece yatmadan vitamin kahvaltıdan sonra +1 tırbulus
    Başarılar..

3. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    bu yasta tribulusun fazla bir yarari olmaz sana genelde 35 yas üstü erkeklerde etki gösterir yada kürden yeni cikmis kisilerde etki gösterir... bunun disinda arkadasin dediklerine ek olarak glutamine 10g antrenmandan sonra whey ile birlikte alabilirsin... bcaa antrenmandan sonar almaya gerek yok antrenmandan once al yeter.

4. bilalakan

bilalakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben soyle anlatayim sabah uyaninca 3 amino
    antden 2saat once protein yarimsaatonce assault gulitamine
    Ant hemen once 3 bcaa
    Antden sonra bcaa amino
    Yatmadan önce vitaminler ve 1 Tribulls ve gulitamine 10 mgr

Soyle bisey var ben ghmax kullanıyordum bitince bana tribuls onerdiler ..

Sayfayı Paylaş