Yardımcı Olun

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ertekin tarafından 26 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ertekin

ertekin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle Herkeze Selamun Aleykum
    Ben 17 yasında 1 86 boyunda 110 kg agırlıgındayım
    Arkadaslar ben nasıl bı dıyet programı yapabılırım , saglıklı bır sekılde kas kaybı yasamadan nasıl kılo verebılırım . Ben haftada 3 gun toplam 4.5 saat salona gıdebılırım ne yapmamı onerırsınız Carnitine, L-Carnitine kullansam bı sorun olurmu cok tekkur ederım ... Yorumlarınızı eksık etmeyınnn

ZAFERE GİDEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR . . . '

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:45 ----------

Ayrica evde agirlik aletlerim var

2. Burak994

Burak994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Her ihtimale karşı diyetisyene gitmende fayda var, zaten o sana uygun programı verecektir. Ayrıca yaşın daha genç takviye kullanman gerektiğini düşünmüyorum. Sadece gereksiz yiycekleri yemeyi bırakıp düzenli bir şekilde beslenip yanına da sporu koydunmu kilo verirsin.

Son düzenleme: 26 Ocak 2013
  3. unalletti

unalletti Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Fizyoterapist
    Yer:
    Sofya- Bulgaristan
    Spora 105 kilo olarak başlayıp 25 kilo verdim. Bunu haftanın her günü düzenli bazen 1 - 2 gün fire vererek başardım. Sana tavsiyem Protein ağırlıklı beslenmen, Ekmek Tatlı Yağlı şeyleri hayatından çıkarman ve İlk 2 ay Kardiyo ağırlıklı program yaparak , 2 aydan sonra kardiyo ve vücut geliştirme egzersizleriyle (Düşük ağırlık çok set) Mümkün olabildiğince terlemen.L canetine yi tavsiye etmiyorum çünkü nabzı yükseltip senin kilonda kalp krizi tehlikesi yaratabilir.Onun için düzenli sporla yavaş yavaş isteklerine ulaşabilirsin derim

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş