yardımcı olabilecek varmı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve konso tarafından 22 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. konso

konso Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayar programcısı
    Yer:
    istanbul
    merhaba arkadaşlar önce forumda yeniyim kendimi tanıtayım adım Muhammed Emre 20 yaşındayım istanbul'da oturuyorum okuyorum.

sorunuma gelince aslında ben sporcuyum 10 yıldır spor ( profesyonel futbol ) yapıyordum fakat 3 yıldan beri yapamadım nedeni okul ve sag bacagım kaval kemiginden kırılmıştı 4 ay alcıda kaldı ve 3 ayda yürüme problemi çektim ayagımın üstüne tam basamadım. Haziran ayında ( 2010 ) spora başladım ve L-carnitine kullandım GNC' den aldıgım ürün 500 mg'dı. Spordan önce 1 adet ve spordan sonra 1 adet olarak kullandım faydasını gördüm mü? Evet çok gördüm yaklasık 3 ay boyunca spora ve diyete devam ettim 87 kilodan 79 kiloya düştüm fakat yaklasık 4 aydır spora devam edemiyorum eski kilolarımı tekrar aldım diyebilirim. Ben sporcu ürünleriyle pek alakadar olamıyorum ve dogrusu cok bilgimde yok sizlerden yardım istiyorum spora ve diyete yeniden baslıyorum. bir çok konu ve makale okudum fakat yardımcı besin olarak CLA, L-carnitine , Hydroxycut Hardocere X, Animal Cuts, protein vs,vs ne kullanacagımı bilmiyorum kendime 5 aylık süre tanıdım bu süre içerisinde istedigim forma kavuşmak istiyorum ocak ayında bi aksilik olmazsa spor salonunada yazılıyorum. o zamana kadar yakınımda bulunan aletli koşu parkurunda sporumu yapmaya devam edicem. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kilom 87 kg
    Boy 180 Cm
    Yaşım 20

Not : Göbek ve bel tarafında bisiklet şeklinde yağlanma var bunuda ne ile eritebilirim.GNC mağazalarında bunun için CLA öneriyorlar?

2. konso

konso Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayar programcısı
    Yer:
    istanbul
    bu konuda hiç kimsenin bi bilgisi yok herhalde?

Sayfayı Paylaş