Yardımcı olabilecek arkadaşlar içeri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rhadamantys tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rhadamantys

rhadamantys Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkeze iyigünler ben birkaç soru sorabilmek için siteye üye oldum konu açmak için 1 hafta bekledim nese başlıyorum ilk olarak18 yaşındayım boyum 1.75 kilom 70 ve 8-9 seneden beri futbol oynuyorum forumdaki arkadaşlar gibi olmasada kendimegöre bir sporcu fiziğim var ancak aynada baktığımda kendimi daha iyi hissetmek için bir 5 kilo daha vermem gerektiğini düşünüyorum ya genetirktir yada futboldandır bacaklarım kalın, evime daha geçenlerde ucuz bir kondisyon bisikleti aldım bunu nasıl iyi değerlendirebilirim sonuç olarak bel kısmında kalınlaşma var ve bacaklarımı biraz inceltmek istiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

2. rhadamantys

rhadamantys Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir cevap bekliyorum 3günüdr

3. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    kondisyon bisikletiyle kilo vermek zahmetli iş iyi bir kardiyo programı yapman lazım her yerde sölüyorum burda da söyliyim evde spor yapılmaz kendimden biliorm benim evimde çalışma istasyonu var 3 ay çalıştım sonra bodruma attım illa bi spor salonuna yazılmak lazım verim almak istiyorsan bacak kalınlık problemine gelince onu da daha önce bi yerde yazmıştım sana söyleyim bir 100 metre koşucuların vücuduna bak birde maraton koşucuların vücuduna bak maraton dakilerin vücudu bir deri bir kemik demi ama adamlar 42 km koşuor durmadan yani işin kısası kasın anatomisinde bu vardır çok ağırlık az tekrar hacim yapar az agırlık cok tekrar kası şekle sokar izole eder hatta küçültür çok çalışırsan senin de ihtiyacın olan bu sanırım ama dediğim gibi bir spor salonuna kesinlikle yazıl koşu bisikletiyle evde olmaz bu iş

4. enjoy35

enjoy35 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Evde sporunu yapan yapıyor gelişende gelişiyor kardeşim.
    tabi salon kadar olmasada arada bi fark oluyor yeterki insanın içinde olsun

5. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    :) valla paşa keyfin bilir hocam benden sölemesi 3 ay sonra bırakırsın :)

Sayfayı Paylaş