Yardıma ihtiyacım var..kafam çok karışık beslenme düzenim bozuldu.. :((

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve jale tarafından 4 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. jale

jale Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ist
    selam .. Öncelikle canım çok sıkın bu aralar bir şeyler ters giti vakit bulamadım ve fitnessı bıraktım..4 ay gittikten sonra zaten sıkıldım ayaklarım çekmiyordu..98kilodan 77 kiloya düştüm..hala kilomu koruyorum fakat beslenme düzenim bozuldu bu aralar evde fazla vakit geçirmeye başladım ve ne bulsam yiyorum sanki..gerçi öyle aşırı bir patlama olmadı ama korkudan mı bilmem hemen vücudum yapma diyor :D neyse dikkat ediyorum tabi ama yine de yardıma ihtiyacım var..neler yemeliyim ne tavsiye edersiniz..öncelikle şunu söylim zaten şekeri,yağı,tuzu hayatımdan tamamiyle çıkardım.. ama bu iki günde sanki ekmek çok mu yedim ne rahatsız hissediyorum..ne tavsiye edersiniz ,ipin ucu kaçsın istemiyorum.bu arada bir ay dinlenip önümüzdeki ay yüzmeye başlıcam.. haftanın 6 günü gidicem inş.. yüzme hem tüm kasları çalıştırıyor deniyor..hem de değişiklik olur bana ..fikirlerinizi bekliyorum..tşkler..

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Ewet yüzme iyi bir kardio.Amacın kilo vermekse isabetli bir karar ama hacim yapmak istiyorsan umduğunu bulamazsın.

jale bunu beğendi.
  3. jale

jale Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ist
    öncelikle istediğim 10 kilo daha vermek ve sıkılaşmak..yalnız işte ne yiyebileceğimle ilgili bir sıkıntım var dğiştirmek istiyorum biraz daha .sıkıldım aynı şeylerden..sürekli olmasa da hemen hemen aynı şeyleri yiyorum 4 aydır..

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    sıkılasmak icin fitness yapman gerekiyor yüzmek cardıo dur ve bütün kasları calıstırır ama kas yapmak vücudu sıkılastırır cok daha cabuk yag yakımı saglar

sthammer ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yüzme sporunda tüm kasların çalışması için bütün yüzme stillerini bilmek gerekir dendiği gibi cardio amaçlıdır beslenme içinse ekmeği mümkün olduğunca azaltmalısınız abur cubur yemiyormuşsunuz zaten buda güzel bence koşu ve ağırlık çalışmasınıda ekleyin böylece hem fit hemde güçlü olursunuz

6. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Size bir yakiniminda yaptigi ufak bir seyden bahsetmek istiyorum . Bu spordan sıkıldınız mı ? O zaman size yardimci olacak birini bulun mesela kardeşiniz spor hocanız gibi tek başınıza yapmak bayanlar için sıkıntılı kabul . Beslenme konusuna gelincede siz yarışmaya hazırlanmıyorsunuz kilonuzu korumak istiyorsunuz , haftada 1 diyet bozup istediğiniz her şeyi yiyin ama haftada 1 yapin bunu fazlasi zarar . Her seyi yiyebilirsiniz ama az miktarda ve saatinde . Yüzme bir cardio etkinligidir bunun yerine baska spor dallari deneyin tenis ( masa tenisi ) bile olabilir , spor dali cok secim sizin

Sayfayı Paylaş