Yardıma İhtiyacım var!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Alican Bostancı tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Alican Bostancı

Alican Bostancı Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar yaşım 21, kilom 79, boyum 1.83.
    ortaokul son ve lise başı zamanlarında 105 kiloydum ve her geçen sene kilo vermeye başladım. en son 70 kiloya düştüm ve vücudum küçücük kaldı aynı zamanda çatlaklar ve deri sarkmaları oldu.
    son 1 senedir vücut geliştirme yapıyorum ve protein tozu kullanmadan 75 kiloya kadar çıktım 2 ay önce syntha-6 aldım ve şu an 79 kiloyum 28 santim olan kollarım şu an 39 santim oldu ve kas kütlem gözle görülür şekilde baya büyüdü hatta bazı arkadaşlarım ''bu halde bırakmalısın daha ne kadar şişiceksin?'' diye yorumlarda bulundu ama hala deri sarkmalarım birazcık duruyor.
    BSN Syntha-6'im bitmek üzere sonuç aldınız mı derseniz eğer evet biraz fark ettirdi diyebilirim fakat istediğim şey 90-95 kilo belki 100 kiloya çıkmak ve vücudumu paramparça değil de hafif bulk şeklinde bırakmak.beslenmem gayet iyi bi problem yok fakat supplement konusunda sıkıntılıyım şu anda.
    evet bu konuda cidden hacim ve kilo aldırıcı karbonhidrat ile bcaa mı almalıyım yoksa kas kütlesi arttıran normal whey ile bcaa mi kullanmalıyım?
    yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi çalışmalar
    Bir kaç adet fotoğraf koydum beyaz tişörtlü fotoğraflar 1 haftalıktır teşekkürler

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş