Yardıma İhtiyacım var..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve motorkafa tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. motorkafa

motorkafa Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Herkese merhaba 2 sene önce,üç ay doğal yollar ile spora başladım hedefim karın kası yapmaktı ve vücudumu yerine oturtmaktı,üç ay sonunda istediğim sonuca varamadım.Biliyorum kısa bir dönem ama ben daha çabuk belirginleşmesini istiyorum.Amacım asla şişmek kalıplaşmak değil.93 doğumluyum,1.80 boyum var,kilom 74.7,şimdi spora amino ve yanında destek olarak criatin kullanmak istiyorum.Bu amino olaylarına çok fazla yakın bir bilgim yok isteğim asla genişlemek ve şişmek değil sadece bende olan doğal vücudu belirgin hale getirmek üçgen bir vücut ve karın kası..Bana işin ehlini bilen üstatlar yol gösterir misiniz?Hangi amino asit hapından temin etmeliyim ve yanında takviye olarak hangi proteini kullanmalıyım?Spor salonunda genelde Multipower ürünleri kullanılıyor parası önemli değil en iyi ürün hangisiyse tavsiyelerinize açığım beni güzelce aydınlatırsanız sevinirim.Spora yaz bittikten sonra başlamayı planlıyorum şimdiden ilaçlarımı hazırlamak istiyorum.Şimdiden ilginiz alakanız için teşekkür ederim.

2. Blake Kurosoki

Blake Kurosoki Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    3ayda birşey olmaz 7-8ayda belirginleşmeye başlar 1 veya 2sene alır

karın kasını çocuk yaşta yaptıkları için çabuk çıkıyor ama oda çocuklarda

dediklerimin arkasındayım sabır işidir bu kas oluşur işi zamana bırak emek sabır ve zaman

iyi çalışmalar.

3. brhmcr

brhmcr Guest

D
    eğerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş