Yardıma İhtiyacım Var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lostie tarafından 16 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Lostie

Lostie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abiler, ben bu sene ocakta on yedime girdim. Bu zaman dilimine kadar astımım dolayısıyla herhangi bir spor yapamamıştım, senede ancak tatil zamanları birkaç hafta yüzebiliyordum. Bu hastalığımı atlattım çok şükür ve haziranda bir spor salonuna yazılmayı düşünüyorum. Lafı uzatmadan söyleyeyim asıl sorunum şu ki omuzlarım dar. Yaşıtlarıma baktığımda çoğunun omuzları daha geniş, bana çoğu kişi ergenliği bitirmeden omuzlarını genişletmeye başlamazsan pişman olursun dedi sanırım yakın bir zamanda kemik gelişimi duracakmış. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Boyum 1.76, kilom 65. Kilomun bu kadar fazla olmasına bakmayın, bileklerim, kolaklarım ve bacaklarım zayıf ve bel bölgemle basen kısmında yağlanma var. Omuzların belin birkaç katı olması gerekiyormuş zaten sanırım bendeki bu orantısızlık zaten dar olan omuzlarımı daha dar gösteriyor. Kollarım falan da zayıf olunca iyice tıfıl hissediyorum. İsterseniz bir fotoğraf falan koyabilirim şimdi ne kadar anlatsam göz önüne gelmiyor. Bir de beslenme konusunda ne yapmalıyım düzgün bir aşama katedebilmek için? Sabahları bir saatlik bir boş zamanım oluyor ama iştahsız olduğumdan kahvaltı edemiyorum sabahları ve aç karna okula gidiyorum ancak normalde iştahım çok açıktır. Biraz uzattım ama bu konuda herhangi bir tavsiyeniz varsa çok duymak isterim.

Son düzenleme: 16 Mayıs 2012
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş