Yardıma İhtiyacım var ... Yeniyim ..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozan_7280 tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozan_7280

ozan_7280 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler ..Ben henüz bu sporda çok çok yeniyim. Daha başlayalı bir kaç gün bile olmadı fakat acayip kas ağrılarım var .Hareketleri yanlış yaptığımı düşünüyorum . 15 yaşında 1.70 boyunda 60 kilodayım . Derim yumuşacık kas niyetine hiç bir şey yok. Tamamen yağ torbası gibi bişeyim kollarımı sıktıgımda bir kas bile oluşmuyor nerdeyse ve bu durum benim için utanç verici.Elimde 20 kiloluk dumbell seti dumbelllls ab rocket aleti ve normal bisiklet imkanları var . Özellikle karın ve pazu kaslarımı geliştirmek istiyorum. Daha çok yolum var fakat bu yolu sağlığıma zarar gelmeyecek bir şekilde kat etmek istiyorum. Lütfen yapacağım en ideal hareketlerden oluşan bir program ve diyet listesi hazırlar mısınız benim için ? Ve lütfen sitede araştır bulursun felan demeyin bu konuyu açmak için uğraştıgım süreyi tahmin edemezsiniz. Bilgisayara biraz yabancıyım ayrıntı verirseniz minnettar kalırım : ) Özelliklede resim veya video şimdiden teşekkürler

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş