Yardım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Duha tarafından 6 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Duha

Duha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba.
    Spora başlayalı 2 hafta oldu.1.78 boyunda,68 kilodayım.Kafama takılan birkaç şeyi size danışmak istedim.
    1.Doğal yoldan beslenerek bunu yapmayı çok isterim ama malum öğrencilik dolayısıyla bu pek mümkün olmayabilir,ayrıca nedense peynir yiyemiyorum.(Çok denedim ama bir türlü alışamadım)İzole protein tozu kullanmayı düşünüyorum.Amacımda çok hacim kazanmak değil,fit bir vücut istiyorum.Sizce protein tozu çok gerekli mi?
    2.Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2275 gr
    Kullanmak istediğim üründe bu.Haftalık 4 antrenmandan 2şer ölçek aldığım zaman 2 ay gidiyor.Maddi açıdan bunu ayarlayabilirim.Sormak istediğim bazıları protein tozunu antrenman günleri haricinde de kullanıyor.Bunu benim maddi imkanlarım kaldırmaz.Sizce bu şekilde kullanım çok önemli mi yoksa sadece antrenman günleri kullansam yeterli olur mu?
    3.Gittiğim yerde çok hoca olduğundan her antrenmanda farklı hoca oluyor ve hepsi farklı tarzda çalıştırıyor.Biri ağır çalıştırırken diğeri hafif çalıştırıyo.Bu bana zarar verir diye düşünüyorum.Sizce nasıl bi egzersiz programı ayarlamalıyım?

Yardımcı olursanız sevinirim

2. danirello

danirello Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1-gerekli bile degil senin icin. 2-yeterli olur. 3-zarar vermez fakat yeterli de olmaz. Sen internetten kendine duzgun program bul hocalar da sana hareketin dogru yapilisini gostersin, hocanin seni calistirmasina gerek yok.
    Peynir olayina gelince de ben de yiyemiyorum ve illa yemeye de gerek yok. Protein sadece peynirde ya da izole protein tozunda bulunmuyor.
    Sorularina genel olarak yorumum, lutfen boyle seyler icin bir daha baslik acmayin, forumu arastirin en fazla uc baslik okusaniz butun sorularinizin gereksiz oldugunu anlarsiniz.

Sayfayı Paylaş