Yardım!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mystrue tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mystrue

mystrue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum.N Gold Standard Whey 5LBS (2273gr) Extreme Milk Chocolate Aromalı
    Kullanışı:Sabah kalkınca 1 ölçek(29,4gr. 300ml su ile) ve antremandan sonra 1 ölçek(29,4gr.300ml su ile)

Optimum.N BCAA 5000 Powder 324 gr Aromasız
    Kullanışı:2,5gr. Antremandan 30-45 dakika önce ve antremandan sonra 2,5g.(200ml.Üzüm Suyu ile)

WEIDER Pure Creatine (600 gr)
    Kullanışı:1 hafta yükleme döneminde günlük 10g. Sabah kalkınca 5gr. antremandan hemen sonra 5gr. (250ml.Üzüm Suyu ile)
    Yükleme bittikten sonra sabah 2,5gr. antremandan sonra 2,5gr.(250ml.Üzüm Suyu ile)

WEIDER L-Glutamine (400 gr)
    Kullanışı:Antremandan sonra 5gr.(100ml.Üzüm Suyu ile) yatmadan önce 5gr.(100ml.Üzüm Suyu ile)

Gaspari Nutrition AminoMax 8000 Amino Asit
    Kullanışı: Antremandan sonra 4 tablet

Bu spor'u 7 aydır yapıyorum ancak bu ara kendimi dinlenmeye ayırdım.

Boy:1,71 Kilo:68

Arkadaşlar bu ürünleri alıp bu şekilde kullanmayı düşünüyorum acaba sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum.
    Bu arada off günlerinde ne kadar kullanmam gerekiyo bilgide verirseniz sevinirim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Kurallari okumanizi tavsiye ederim:

2- Öncelikle Forumu Okuyun:
    Mesaj yazmadan önce lütfen forumla aşina olun, forumu detaylıca kitap okur gibi okuyun. Mümkünse son günlerde yazılan mesajları kontrol edin.

5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

Ayrica konu disi degildir,

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş