yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve yigido tarafından 15 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. yigido

yigido Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    öncelikle herkese slm
    arkadaşlar ben bu spora başlıyalı 1,5 ay oldu whey protein tozu kullanıyorum ama yanında amino asitte almam gerekiyomuş sizler hangi amino asiti önerirsiziniz kilim 60, boyum 1,82 yaşım 17 biraz zayıfım kilida almam gerekiyo aslında ama alamıyorum işte neyse siz hangi amino asit önerirsiniz

Sayın üyemiz bu mesajı bir uyarı olarakta anlayabilirsiniz 1 başlık kurallara uymuyor 2 yanlış yerde başlık açmışsınız bu linkteki https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=2498 13. maddeyi okuyunuz tekrar hata yapmamak için tamamını okuyunuz

YÖNETİM

2. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mesaj panosunda amino acidler var orda değerlerndirmeler var ordan istediğini tercih yapabilirisn her açıklama var orda

3. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    whey proteinle amino asit alman gerekiyo diye bir şey yok öncelikle..sağlam kglar basmak istiyorsan yanında 150-200gr l-glutamine al.

4. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    amino ve whey kombinasyonu aslında o kadar da sağğlam birşey değil zaten forumu da okursan ya amino ya whey in önerildiğini okursun. hatta bazı başlıklarda aminonun yurtdışında ülkemizdeki gibi talep görmedigini whey e daha cok yuklenildigini bile duyabilirsin.

bir de kilo alman için bu kombinasyon yerine bir gainer lere baksan diyorum.

Sayfayı Paylaş