Yardım , teşekkürler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Robe tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Robe

Robe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    Benim bir sorum olacaktı -amino asit-bcaa-karbonhidrat-protein-glutamin karışımı-- kullanmamı yazmıştı bir arkadaş direk karışım halinde satılıyormu yoksa tek tek mi almam gerekiyor , veya wheyin protein tozları içeriğine baktım ( 1 ölçek) 30 gram, whey gold stabundard, protein tozu içerisinde, 24 gram protein, 5.5 gram BCAA, 4 gram gulutamin varmıs sadece bunu alsak yazan 3 şeyi vücuda almamızda yeterlimi ayrı olarak almam gerekirmi ..Teşekkürler

2. FARMATİK

FARMATİK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    BENCE KALİTELİ BİR MARKA ALIRSAN TEK BAŞINA YETERLİ.. AYRIYETEN BAŞKA BİR ŞEY ALMANA GEREK YOK.. BAZILARI PROTEİN TOZUNA EK OLARAK BCAA, GLUTAMİN,KAZEİN VB. TAKVİYESİ YAPABİLİYOR TABİ BU ANTREMAN YOĞUNLUĞUNA GÖRE KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİYOR. EĞER YETMEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORSAN BENİM TAVSİYEM ANTREMAN ESNASINDA PERFORMANSINI DA ARTTIRACAK BİR PROTEİN TOZU ALABİLİR ÜSTÜNE BCAA İÇEREN AMİNO ASİT İLE TAKVİYE EDEBİLİRSİN.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş