Yardım supplement kombinasyonu!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cre tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cre

cre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhaba supplement kombinasyonu hakkında bi kaç konu gördüm fakat benim istediğimi karşılaymaadı için yeniden açıyorum.Bu ramazadan sonra 300 400tllik bi kombinasyon yapmayı düşünüyorum şuan aklımdaki kombinasyon şu:ON whey protein tozu+hardline aakg[arginine]+hardline glutamine+ON creatine burdan çıkması veya daha değişik birşeey eklemem konusunda yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden herkese teşekkürler.

2. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Olculerini kilonu vs.de yazarmisin?

3. cre

cre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    biraz kilolu birisiyim kilo yaklaşık 100kg şuan kardiyo ağırlıklı antreman yapıyorum kol soğuk 40cm omuzlar 135 bel 108 boy 1.70 anlıcağın kiloluyum ama kilo verip ramazan sonra hacime girmek istiyorum karnitin tarzı ürün kullanmak istemiyorum hacim için gerekli ürünler hakkında yardım edersen sevinirim

4. rainhardt

rainhardt Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle fazla kilolarından kurtulman daha daha sonra kütle inşa etmen daha mantıklı. Hacim için gerekli ürünler Şiddetli ve nizami antreman düzenli uyku ve en önemlisi kaliteli bir beslenme programı. Supplementlar yardım almak istersen Whey ve Creatine kullanabilirsin.

5. cre

cre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle teşekkür ederim ama benim kombinasyon konusunda yardıma ihtiyacım var şimdilik kafamda şöyle bir şey oluştu karbonhidrat tüketimim zaten az kaslar enerjsizi kalmaması ve yıkımı önlemek için
    protein creatin bcaa ve glutamine hala tavsiyelerinize ihtiyacımvar

6. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Açıkcası biz sadece akıl verebiliriz sana uygulayıp uygulamamak sana kalmış.
    1.70 boy 100kg senin aşırı kilolu olduğunu gösterir. Kas erimesi vs vs dert etmene gerek yok çünkü büyük bir kas hacimin olduğunu sanmıyorum.

Kilo verirken protein tozu kesilir. Glutamine + bcaa kasları besler ama amaç kilo vermekse gereksiz kalır. Bu supplementleri hacim antremanında alman yararlı olacaktır, yoksa çöpe atılan bir para gibi düşün.

Cardio ağırlıklı antreman yapmak zorundasın. Biliyorum, kulağa pek güzel gelmyor ama insan body i kilolu yağlı goruneyım diye yapmaz.

Bodyi kesinlikle çıkar demiyorum, aksine yap ama yağ yakımına göre çalış. Yanna alabıleceğin supplementler L-carnitine CLA olmalı, çok kafanı kas olayına takıyosan bcaa al o senin kaslarını guzelce korur. Ama emin ol kilo verirken küçüleceksin bunu önleyemezsin.

Diet + cardio + yağ yakımını hedefli body çalışması.
    Ek: L carnitine

Sayfayı Paylaş