Yardım lütfen !!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ashketchum tarafından 26 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ashketchum

ashketchum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hacettepe ingilizce mütercimlik hazırlık
    Yer:
    ankara
    burdan herkese öncelikle selamlar , 1.75 boyundayım 62 kiloyum ve yaşım 18 ve minyon tipim doğal olarak ektomorf vucudum bugun okulun aynasında kendımı çok bçimsiz hissettım kafam küçük ( evde, fotolarda normal ama karşılaştırınca milletle o yüzden mi küçük geldi bilmiyorum )16 yaşında gıbı gosterıyorum ne sakal ne göğüste kıl, bacak ve diğer taraflarda sorun yok boyunumu da dert etmıyorum ama böyle küçük göstermek çok kötü geliyor pantolon olsun mont olsun kazak gibi şeyler oturmuyor üstüme , unıversıte hazırlık okuyorum ve millette aynada karşı karşıya gelince kafam küçük bildiğniz bebe gibiyim ve beni gerçekten çok rahatsız ediyor yaşıtlarım gibi değil ve karar verdım body salonunu yazılcam ve 1 sene devam etcem size sorum body buna katkısı olurmu yani kalıp olsun brz yaşıtlarım gibi gözükürmüyüm testeron galiba agırlık kaldırınca artıyormus gıbı şeyler duydum yoksa minyon oldugum ıcın ice biçimsiz mi olurum kafam ice küçülürmü vücüdum geliştikçe kafa icemi kaybolur ??

not : ergenliğe lise 2 gibi girdim galiba geç ergenlik

2. devilemre

devilemre Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    dostum bende 19 yaşındayım 187 boyum var 62 kiloyum
    Usain bolta benziyom çok zayıfım öyle katil gibi dolaşıyom ortalıkta iskeletor diye lakabım bile var
    vücut geliştirmeye 1 yıl düzenli devam edersen düzenli beslenirsen emin ol katkısı olur ayrıca ben 3 aydır bu sporu yapıyorum 3 ay önce 55 kiloydum şu an 62.6 kiloyum ve emin ol metobolizmam o kadar hızlıki hiç kilo alamıyordum vg sayesinde 7 kilo aldım 3 ayda
    ayrıca sakal kıl tüy bunlar hikaye kardeşim bırak çıkmasın zaten kıl da keramet olsa diye başlayan bi atasözümüzde var
    ayrıca dedeiğin gibi 1 yıl devam edeceksen bu spora zaten göğsünde ki kıllar seni rahatsız edecek hiç çıkmaması daha iyi

;)

3. zorroo

zorroo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kardesim dert ettigin seye bak kolu bacagı olmayan insanlar var kafam kücük diyosun once sükretmeyi ogrenmelisin bu birincisi. Sorularına gelicek olursam evet duzenli beslenerek duzenli calısarak 1 senede cok iyi gelisim saglayabilirsin ama irade ve azim meselesi. 3 ay duzenli olarak beslenip salonda hocayla antreman programını yap calışıp zamana bırak gerisini. kılı tugude sorun etme bendede sakal yok vucudumdada hic kıl yok ama inan boylesi cok daha iyi ne arkadaslarm var 3gunde vucudunu traşlayan :)

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş