Yardım Lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve balbazar tarafından 12 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. balbazar

balbazar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ev de tam teşekkül hizmetci
    Yer:
    ankara
    Gnaydın bodyform üyeleri :)

ben 29 yaşında (bayanım) BARİATRİK CERRAHİ yol ile kilo vermiş bir şahısım..

bariatrik cerrahi denilince pak anlaşılır olmadığından detaylıca opumdan bahsedeyim..

midemin 3 de 2sini cerrahi yöntemle zımbalanıp alındı tüp mide olarakda bilinen bu yöntemden baya verim aldım ama eh getirisi kadar görütüsüde oldu..

7 bucuk ay önce 120 ile girmiştim operasyona şuan 72 kiloyum ani ve hızlı kilo vermenin deri sarmaları yaptığını herkes bilir ve bu sarkmalar cerrahi yöntem olmaksızın toparlamak istiyorum sizce toparlanırmı..?

salona gidecek imkanım yok küçük bir çocuğum var..

evimde koşu bandı dambıl twist plilates için kullanılan her ürün var sizce bunlarla neler yapa bilirim bana bir proğram hazırlaya bilirmisiniz..?

ve ayrıca operasyonum gereği günlük 45gr protein almam gerekiyor besin gruplarından et süt yumurta yoğurt tüketiyorum ama yeterli seviyeye gelemiyorum az yemek tükettiğim için sizce SOLGAR protein tozu nasıldır ..?

2. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    103
    Selam balbazar,

Ne yazık ki o sarkmaları yok etmen mümkün olmayacak. Ama spor ile birazda olsa geri çekilir. Ameliyat bile olmayı düşünsen öncesindeb spor yapmış olman bu işi kolaylaştıracaktır.

45 gr protein almak için sadece 200 gr et veya balık yemen gerek. Tabiki sadece et olmasına gerek yok ama bu genel bir örnekti. Eğer bunu yiyemiyorsan protein tozu alabilirsin.
    Proteintozu Solgar olmasına gerek yok. Daha uygun fiyata onlarca ürün var.
    Twist cihazını çöpe atın bir yerinizi sakatlamadan. Bu cihaz hiç bir işe yaramıyor.
    Size özel evde yapabileceğiniz bir antrenman programı için yardım edecek forumda bir bayan üye 'dishiwelet' tanıyorum. Kendiside evde antrenman yapıyor ve çok başarılı.
    Onunla irtibata geçerseniz yardımcı olacaktır.

Selamlar

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş