Yardım lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve uzunonat tarafından 16 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. uzunonat

uzunonat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar merhaba

Body sporuna başlayalı 2 ay oldu bugün 3. aya geçtim ve ölçülerimi aldırdım ilk ay müthiş bi artış vardı ölçülerimde 2. ay tabi o kadar beklemiyordum ama yine bir artış bekliyordum ama sadece kolumda 0,5 cm'lik bir artış olmuş geri kalan yerler aynı. Buda 2. ayım boşa gitmiş demek oluyor.. Nerde yanlış yapmış olabilirim ve daha iyi bir artış için tavsiyeleriniz lütfen?

2. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    yanlışı sabırsızlıkla yaptın , bu spor öncelikle zaman sabır, düzenli antreman, iyi uyku-dinlenme ve iyi beslenmeye bakar, bunları uygularsan ölçüde alırsın istediğin vicududa , demekki bunlardan biri ters gidiyor senin için kolay gelsin

3. uzunonat

uzunonat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Teşekkürler opeh. Ramazanda sahura kadar oturuyorum ve dinlenemiyorum bu benimde canımı sıkıyo zaten ama bugün bana iyi bir ders oldu.

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    onu yapamayanlar var benim 1 senedir tüm vücudumdaki ölçüler aynı düzenli yapmama rağmen genlerle alakalı ama uykun iyi olmalı

uzunonat bunu beğendi.
  5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    spor ile geçirmiş olduğuın 1 tek günün bile boşa gitmiş olmaz..her geçen gün ağırlıkta olsun gerekse kaslarında ve yağlarında olsun sürekli değişim yaşarsın,belki bu gözle görülür derecede olmaz ama bu böyle sürer..

Ayrıca daha yeni başlamışsın...opeh'inde dediği gibi bu sporda sabır ve azim çok önemli...o zmaan sen 6 aydan sonra kökten bırakırsın bu sporu..çünkü ilk 3 ayda hızlı gelişme yaşarsın..sonraki aylar ilk 3 aya göre daha az..ama 6 aydan sonra ilk aylardaki tırmanışı bekleme...gelişme bu dönemden sonra yavaş yavaş ilerler...

sıkma canını ve azimle çalışmana devam et..

saygılar...

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sporda boşa gitmişlik diye birşey yoktur.Eğer hareketleri yanlış yapıyorsan gelişme olmaz o ayrı konu ama ilk ay güzel yaptığına göre 2. ayda aynı hareketleri yanlış yapmış olamazsın bu değişme düzenli yapmamana veya başka birşeye dayalı olabilir...

7. uzunonat

uzunonat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Hayır bu sporu severek yapıyorum ve bırakmayıda düşünmüyorum zaten sizinde dediğniz gibi ilk 3 ay hızlı gelişim olur 6. aydan sonra çok çok yavaş gelişmeler olur bunu biliyorum salondaki abilerimle konustugumda onlarda böyle demişti ama 2. ay hiç gelişememek kafamı karıştırdı yinede devam ediyorum tabikide. Uyku ve beslenmeye daha dikkat edicem ilk ay 5 kilo aldım ikinci ay 1 kilo azimliydim yani ama saldım sonra tab ibiraz :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:00 ----------

Haftada 4 gün gittim hiç aksatmadan hareketleride doğru yaptıgımı düşünüyorum. Hadi yanlış yaptım diyelim omuz hareketlerini yanlış yapayım göğüste de gelişme yok onuda mı yanlış yapıcam sanmıyorum bunu sanırım tek sorun dinlenme ve beslenme gerçekten. Teşekkürler :)

8. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konunun kilitlenme sebepleri;

- Konu başlığınız acil,yardım gibi terimleri içermektedir. Forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş